Aquapark FALA

Pakiety dla grup zorganizowanych

Chcesz zapewnić całodzienną rozrywkę w Łodzi dla grupy dzieci, młodzieży lub osób dorosłych?

Zapraszamy do skorzystania z ofert pakietowych przygotowanych przez Aquapark FALA! Dzięki nim w atrakcyjnych cenach pobawisz się na basenach, odkryjesz świat nauki w praktyce, zagrasz w laserowy paintball czy obejrzysz niesamowity spektakl w teatrze lalek.

Bo w Łodzi nie można się nudzić!

Aquapark FALA

Zapraszamy do niesamowitej zabawy w przestrzeniach sportowych i rekreacyjnych Aquaparku FALA: basenie sportowym, basenie z falą, zjeżdżalniach, jacuzzi i wielu innych. Szczegółowa lista atrakcji dostępnych w obiekcie znajduje się w zakładce ATRAKCJE.

Do każdych 15 osób opiekun wchodzi nieodpłatnie. Przez cały czas pobytu w Aquaparku nad bezpieczeństwem gości czuwa młoda, wykwalifikowana kadra ratowników.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obiadową dla grup zorganizowanych.

Experymentarium

Nauka nie musi być trudna! Jest tylko jeden warunek: zwiedzając Experymentarium należy wszystkiego dotknąć!

Wystawa w Experymentarium to interaktywne przedsięwzięcie, które w pasjonujący i zabawny sposób objaśnia często skomplikowane zagadnienia z różnych dziedzin nauki. Do zwiedzania wystawy można zamówić dodatkowo Zagadki Einsteina o różnych poziomach trudności (klucz do zagadek znajduje się na wystawie,), a także różnorodne warsztaty naukowe i pokazy, wszystko dopasowane do wieku i potrzeb uczestników.

Szczegóły atrakcji w Experymentarium oraz ceny Zagadek, warsztatów i pokazów znajdują się na stronie:http://experymentarium.pl/

 

 

Arena Laser Games

Arena Laser Games to centrum gier laserowych, znajdujące się na terenie Łódzkiej Manufaktury, będące alternatywą dla tradycyjnego paintballa. Rozgrywka na Arenie jest doskonałą zabawą ruchową, w której liczą się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji.

Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Rozgrywka odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym Laserowym labiryncie, zajmującym powierzchnię około 250 m2, na terenie którego znajdują się opony, drewniane skrzynie, metalowe beczki, lampy UV, fluorescencyjne graffiti. Cały wystrój, połączony z profesjonalnym nagłośnieniem, efektami świetlnymi, generatorem mgły tworzy niezapomniany klimat.

Teatr Lalek

Teatr Lalek Arlekin oferuje:

  • spektakle lalkowe w najlepszym wydaniu,
  • wystawy cykliczne
  • świetną zabawę i edukację
  • moc kolorowych wspomnień

Teatr Arlekin mieści się w Łodzi, w budynku u zbiegu ulic Wólczańskiej i al. 1 Maja. W ciągu 62 lat zagrał ok. 37 tysięcy spektakli, które obejrzało blisko 18 mln widzów. W ofercie teatru znajdują się przedstawienia w tradycyjnych technikach lalkowych, działania łączące pracę z lalką z grą w tzw. "żywym planie", programy edukacyjne i warsztaty teatralne. Spektakle są grane najczęściej od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 i 11:00.

Pobyt w teatrze trwa ok. 1-1,5 h. Wejście dla opiekunów – gratis.

Więcej informacji o teatrze na stronie: http://www.teatrarlekin.pl

 

 

CENNIK
Aquapark FALA Experymentarium Arena Laser Games Teatr Lalek
1h - 11zł 1h - 11zł 15 min - 9zł  1,5h - 16zł
2h - 18zł   20 min - 13zł  
3h - 25zł   25 min - 17zł  

Powyższe ceny są cenami za jedną osobę i obowiązują od poniedziałku do piątku, przy wybraniu min. 2 atrakcji jednego dnia.