Aquapark FALA

Restauracja

Po chwilach spędzonych wśród wodnych atrakcji w hali basenowej lub po odprężającej wizycie w Strefie Saun każdy może poczuć się głodny. Zapraszamy wtedy do jednego ze stolików na naszym holu głównym (lub w części "mokrej" restauracji Fala) do skosztowania przepysznych dań obiadowych lub rozmów przy doskonałej kawie.

Smakoszy domowej kuchni zapraszamy na klasyczne zestawy obiadowe. Natomiast wielbicieli kuchni włoskiej na najlepsze chrupiące pizze z dowolnie wybranymi składnikami.
Restauracja na Fali to kuchnia smaczna, zdrowa i atrakcyjna cenowo. Przemiła obsługa z przyjemnością doradzi każdemu i nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie tu coś dla siebie.

Wspaniałym pomysłem jest spotkanie urodzinowe w Aquaparku lub świętowanie dowolnej okazji w kulinarnej barwnej oprawie przygotowanej przez naszego szefa kuchni. Restauracja Fala to miejsce, którego nie można pominąć odwiedzając łódzki Aquapark. Aromat dań przyciąga Gości z różnych części obiektu, a serwowane posiłki zaspokajają nawet największy głód.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Menu.

  • Menu (2 MB)

    Kliknij, aby otworzyć lub pobrać plik.