Aktualności

Drodzy Klienci, w dniu dzisiejszym z powodu przeglądu i prac konserwacyjnych nieczynny jest Wodny Plac Zabaw z Ośmiernicą. Za utrudnienia przepraszamy.

Wodny plac zabaw z Ośmiornicą nieczynny

Przemysław Zakrzewski / Aquapark Fala

Zmieniamy się dla Was, ale nie zapominamy o naszych dotychczasowych atrakcjach. więcej

Blondynka w niebieskim hamamie relaksuje się wewnątrz dużej sauny zewnętrznej. Leży w drugim rzędzie drewnianych ław na rozłożonych białych ręcznikach.

4.12 - Kobieca Strefa Saun

Pierwsze grudniowe popołudnie tylko dla Kobiet. więcej

Mikołajki na FALI. W programie bezpłatnie: zajęcia Aqua Pole, Aqua Bike, nauka pływania. Dodatkowo świąteczna Strefa Saun, naparza i konkursy z nagrodami, słodka niespodzianka dla najmłodszych.

Mikołajki na FALI

Kilka słów o tym, co czeka Falowiczów 6. grudnia. więcej

Woda w: basenach dziecięcych, basenie wody gorącej i jacuzzi zewnętrznych w Strefie Saun, w 3 jacuzzi przy basenie wypływowym i w 2 MegaZjeżdżalniach: czerwonej i pomarańczowej już niedługo będzie ozonowana.

Ozon tuż, tuż!

Świetna informacja nie tylko dla najmłodszych. więcej

Hol główny Aquaparku FALA - na pierwszym planie tablica zachęcająca do skorzystania z wróżb, w tle stanowisko wróżki osłonięte parawanem i oddzielone od reszty holu.

Wróżka, wróżby, naparzania - Andrzejki 2018!

Zapraszamy na Andrzejki na FALI. więcej

Saunamistrz Sebastian Dziurski. Blondyn w czarnej koszulce unosi za plecami rozłożony ręcznik biorąc zamach. Na lewym ramieniu ma tatuaż kolorowego oka. Pozuje na tle ściany zielonej roślinności.

Gorrrący początek miesiąca w Strefie Saun!

Już w najbliższy weekend, 1-2 grudnia, po raz pierwszy w naszej Strefie Saun wystąpi Sebastian Dziurski. więcej

Andrzejki na Fali. Czwartek 29.11. Przepowiednie wróżki, andrzejkowe rytuały, magiczny harmonogram naparzań, konkursy z nagrodami. Finał konkursu FALA walczy z chandrą.

Andrzejki na FALI!

Zapraszamy na dzień pełen prawdziwej magii! więcej

Andrzejkowy konkurs fotograficzny: FALA walczy z chandrą. Pokaż nam swoje sposoby na jesień. Finał: 29.11. Szczegóły na www.aquapark.lodz.pl.

KONKURS: Fala walczy z chandrą!

Chcesz wygrać darmowe wejściówki do naszego Aquaparku? Nic prostszego! więcej

Panorama terenu zewnętrznego Strefy Saun. Od lewej duża sauna zewnętrzna, dalej basen wody zimnej i kawałek zielonego trawnika, a poniżej plaża z rzędami ciemnych ręczników. -  Panorama terenu zewnętrznego Strefy Saun. Od lewej duża sauna zewnętrzna, dalej basen wody zimnej i kawałek zielonego trawnika, a poniżej plaża z rzędami ciemnych ręczników.

Pamiętacie o naszej powiększonej, zewnętrznej Strefie Saun? Zapraszamy :)

Zewnętrzna Strefa Saun to: ogromna saun sucha o powierzchni 60mkw, 2 jacuzzi, basen wody zimnej oraz punkt z prysznicami. więcej

Saunamistrz Damian Rurarz. Brunet z zadbanym zarostem na uniesionej nad głową ręce utrzymuje płasko rozłożony ręcznik. W drugiej dłoni trzyma drugi biały ręcznik.

Weekendowy rozkład jazdy

W saunie rządzić będzie nasz Mistrz w rytmie królewskich hitów. więcej

Konkurs #najlepsze w Łodzi. Na tle odnowionych budynków hotelu Andel's logotyp Łódzkiej Organizacji Turystycznej i Art Travel.

#Najlepsze w Łodzi

ArtTravel.pl wraz z Łódzką Organizacją Turystyczną stworzyło listę atrakcji, które w Łodzi trzeba zobaczyć. Nie zabrakło na niej i nas! Zagłosuj na swoje ulubione miejsce w Łodzi i zgarnij nagrody. więcej

Saunamistrz Damian Rurarz. Brunet z zarostem w wyciągniętych przed siebie rękach trzyma szeroko rozłożony biały ręcznik biorąc nim zamach.

Gorrrący weekend z Mistrzem!

24. i 25. listopada zapraszamy na brawurowe naparzania, które poprowadzi utytułowany Gość Specjalny. więcej

Dzień Studenta na FALI. Bilet łączony: Strefa Saun + Strefa Basenowa 10 zł/h. 16.11 (piątek). Z promocji można skorzystać wyłącznie po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.

Dzień Studenta na FALI

W piątek 16. listopada wszystkich studentów zapraszamy na przedsmak ich weekendowego święta. więcej

Aquapark FALA zaprasza na festiwal deserów. Od 3.11.2018 do 31.12.2018.

Festiwal Deserów na Fali

Codziennie inna wariacja na temat znanych i lubianych słodkości! więcej

Dwóch młodych mężczyzn pozuje na tle basenu wody zimnej na ternie zewnętrznym Strefy Saun. Po lewo brunet z zarostem, po prawo ciemny blondyn. Obaj unoszą zwycięsko pięści.

PTS Freestyle 2018 - przeżyjmy to jeszcze raz

Świetna atmosfera, gorące sauny i zdrowa rywalizacja - kto nie zajrzał, niech żałuje! więcej

Facebook
Instagram