Aktualności

Wnętrze małej sauny zewnętrznej. Trwa seans. Widać fragment ręcznika wprawianego w ruch przez saunamistrza, a na drewnianych ławach sauny siedzą ludzie w różnym wieku okryci białymi ręcznikami.

Walentynki w Strefie Saun

Tematyczne naparzania, wyjątkowe mieszanki aromatyczne, a przede wszystkim... ceremonia w parze. więcej

Walentynki z Aquaparkiem FALA. Para relaksuje się wewnątrz jednej z wanny jacuzzi w hali z basenem sportowym. Mężczyzna po lewo obejmuje ramieniem kobietę, oboje siedzą tyłem do obiektywu spoglądają przez przeszkloną ścianę hali.

Walentynki w Aquaparku? Ale tylko z FALĄ!

Miłość można świętować wszędzie i zawsze, ale warto sprawdzić, co przygotowaliśmy dla zakochanych z okazji ich święta. więcej

XX Jubileuszowa Noc Naturystów. 2 marca 2019 sobota, zaczynamy o 20:45. Kąpiel pod gwiazdami, aquazorbign, konkursy z nagrodami, solanki, malowanie ciała, seanse saunowe i inhalacje.

To już pewne - Naturyści wracają na FALĘ!

Potwierdzamy wszystkie krążące plotki - XX Noc Naturystów już w marcu. więcej

Zimowa FALA uczuć - konkurs fotograficzny. 8-13 lutego. Dla zwycięzcy: karnet do Aquaparku FALA, romantyczna kolacja z opłaconym przejazdem. W białej stopce grafiki logotypy od lewej: TAXI 800400400, Whiskey in the Jar i Aquaparku.

Konkurs Zimowa FALA uczuć

Weź udział w konkursie, a my razem z Whiskey in the Jar oraz TAXI 400 400 zapewnimy Tobie i Twojej drugiej połowie niezapomniane Walentynki. więcej

SPA Terra Rossa Świat Masaży zaprasza na Walentynkowy relaks w dwóch wariantach.

Specjalna oferta SPA Terra Rosa na Walentynki

Wszystkim zakochanym, ale niezdecydowanym z pomocą przychodzi nasze SPA. więcej

Saunamistrzyni Marlena Wolder. Młoda, uśmiechnięta blondynka w różowej sukience spogląda w obiektyw. W wyciągniętych w bok rękach trzyma wprawiany w ruch duży biały ręcznik.

Marlena Wolder ponownie w naszych saunach!

Ta niepozorna blondyneczka z mnóstwem energii i pasji z wzajemnością polubiła Falowiczów i zamacha dla nich już 8 i 9 lutego. więcej

Zbliżenie na dłoń trzymającą plastikową kartę - zdjęcie w odcieniach szarości, jedynie logo na karcie w intensywnie czerwonych i pomarańczowych barwach.

Korzystasz z karty sportowej? Zostań na dłużej!

Urodzinowe emocje powoli opadają, ale to nie koniec promocji! Tym razem przygotowaliśmy coś specjalnie dla użytkowników kart partnerskich. więcej

Instruktor w niebieskim uniformie nadzoruje korzystanie przez kilkuletnią dziewczynkę z aparatu podłączonego do butli tlenowej. Są to mini-lekcje snurkowania. W tle uśmiechnięty opiekun obserwuje zmagania dziewczynki.

Ferie z Akademią Pływania

Zostało jeszcze trochę miejsc na tegoroczne turnusy ferii zimowych w Aquaparku FALA. więcej

Zbliżenie na dłonie krojące pamiątkowy urodzinowy tort. Wokół zgromadzeni są liczni Falowicze obserwujący białe ciasto z modelami 3D prezentującymi wanny solankowe i zjeżdżalnię trójtorową.

Fotorelacja z 11. Urodzin FALI

W sobotę 2 lutego uczciliśmy wspólnie kolejny rok działalności naszego Aquaparku. Dziękujemy, że jesteście z nami! więcej

Saunamistrz Emil Tyrolczyk pozujący na tle pustyni. Uśmiechnięty mężczyzna ma na sobie niebieską koszulką i ciemne spodnie, okulary przeciwsłoneczne oraz biało-czarną chustę na głowie.

6.02 Kobieca Strefa Saun

Pierwszą lutową środę dla Pań uświetnią m.in. seanse naszego nowego saunamistrza - Emila Tyrolczyka. więcej

Zewnętrzny basen wypływowy w zimowy dzień. Zdjęcie z wysokości brzegu basenu. Na pierwszym planie leżaki powietrzne, w tle para unosząca się nad wodą i hala basenowa.

Zimowa kąpiel w poniedziałek? Nawet 1h gratis!

Nas zima nie zaskoczy, basen zewnętrzny gorący i gotowy na wszystkich spragnionych kąpieli w śnieżnej aurze. więcej

11 Urodziny Aquaparku FALA - grafika urodzinowa. Napis na niebieskim tle, a wokół niego różnokolorowe balony.

Program 11. Urodzin FALI!

Przygotowaliśmy tyle atrakcji, że można się pogubić. Oto rozkład jazdy na nasze sobotnie urodziny. więcej

Na brzegu basenu sportowego opierają się dzieci mocno pracujące nogami pod wodą, powodując spore rozbryzgi wody. Część dzieci ma na sobie okularki pływackie lub różnokolorowe czepki.

Urodzinowe Vouchery na naukę pływania!

Pływać każdy może - wystarczy spróbować! Urodziny Aquaparku FALA zapewnią ku temu świetną okazję. więcej

Solanka piątkowej nocy w strefie saun. W każdy piątek między 22 a 23:30 dla saunowiczów: basen z solą z Morza Martwego i wanny solankowe z solą jodowo-bromową i angielską GRATIS. Oferta dotyczy biletów na Strefę Saun i łączonych.

Daj się porwać Solance Piątkowej Nocy!

Specjalnie dla naszych Saunowiczów poszerzamy piątkową ofertę. więcej

Super Karnet na Strefę Basenową. Raz dziennie codziennie bez limitu czasu. 1 miesiąc za 120 zł.

Wielki powrót Super Karnetów!

Już od 1.02 w sprzedaży ponownie dostępne są ulubione karty naszych pływaków. Tych małych i tych większych ;) więcej

Facebook
Instagram