Aktualności

Dwóch ratowników w czerwonych strojach WOPR stoi przy basenie z falą. Ratownik po lewo trzyma żółtą rzutkę ratowniczą, mężczyzna po prawo pomarańczową bojkę.

Kurs Młodszego Ratownika

Już jutro - w sobotę, 2 marca - o godz. 7:00 startuje kolejna edycja kursu dla przyszłych ratowników! więcej

Basen z efektem fali - efekt jest wyłączony, w głębszej części basenu odbywają się zajęcia zorganizowane. Kilkunastoosobowa grupa w wodzie powtarza ćwiczenia instruktorki stojącej na brzegu.

Pączek? Dwa? AquaFitness odpowiedzią na wszystko!

Tłustym czwartkiem w Aquaparku FALA można się cieszyć bez wyrzutów sumienia. więcej

XX Jubileuszowa Noc Naturystów. 2 marca, sobota zaczynamy o godz. 21:15. Kąpiel pod gwiazdami, aquazorbing, konkursy, solanki, malowanie ciała, seanse saunowe i inhalacje.

Ostatnie dni przedsprzedaży!

Jeszcze tylko do 28 lutego można kupić bilety na XX Noc Naturystów w promocyjnej cenie. więcej

W związku z organizacją XX Nocy Naturystów w dniu 2 marca Aquapark FALA dla klientów niebiorących udziału w evencie czynny będzie do 20:45.

Godziny pracy 2.03.2019 r.

W związku z organizacją XX Nocy Naturystów w najbliższą sobotę działamy troszkę krócej. więcej

Instruktorka w niebieskiej koszulce kuca rozmawiając z podopiecznymi. Uśmiechnięta blondynka ma przed sobą trzech kilkuletnich chłopców w kolorowych kąpielówkach. Stoją nad brzegiem basenu z efektem fali.

Urodziny na FALI

11. Urodziny FALI za nami, ale z naszym Aquaparkiem możemy świętować cały rok - niezależnie od pogody! więcej

Solanka piątkowej nocy w strefie saun. W każdy piątek między 22 a 23:30 dla saunowiczów: basen z solą z Morza Martwego i wanny solankowe z solą jodowo-bromową i angielską GRATIS. Oferta dotyczy biletów na Strefę Saun i łączonych.

Piątkowa promocja trwa

Wszystkim saunowiczom przypominamy, że w piątki tuż po 22:00 basen i wanny solankowe czekają tylko na nich! więcej

Saunamistrzyni Sylwia Skarbek. Uśmiechnięta młoda brunetka z długimi włosami trzyma w jednej dłoni fiolkę z olejkiem eterycznym, a w drugiej tacę z dwiema lodowymi kulami. Ma na sobie hammam w biało-szare pasy.

Zacznij weekend z saunarium na FALI!

...bo u nas weekend startuje już w piątek (22 lutego) w towarzystwie przesympatycznej Sylwii Skarbek. więcej

Saunamistrz Damian Rurarz - zdjęcie w odcieniach sepii. Brunet z niewielkim zarostem z zaciętą miną w wyciągniętej przed sobą dłoni rozpościera biały ręcznik - wygląda jakby brał zamach przed kolejnym ruchem.

Noc Naturystów z Mistrzem - PROGRAM

Podczas jubileuszowej edycji nie mogło zabraknąć prawdziwej gwiazdy polskiej sceny saunowej. więcej

Basen wypływowy w słoneczny zimowy dzień, zdjęcie z wysokości brzegu basenu. Na pierwszym planie leżaki powietrzne, dalej kilku Klientów zażywających kąpieli. A w tle hala basenowa.

Kąpiel w świetle księżyca podczas XX Nocy Naturystów

Po raz pierwszy w historii eventu udostępniony zostanie wypływowy basen zewnętrzny. więcej

Trzy dziewczynki w nurcie wewnętrznej rwącej rzeki płyną korzystając z kolorowych makaroników pływackich. Wszystkie mają ciemne, długie włosy. Jedna z nich spogląda z uśmiechem w obiektyw.

Ferie last minute!

Trzy dni do końca ferii? Żaden problem, wykup nawet jeden dzień z naszymi animatorami i zapewnij dzieciom moc wrażeń. więcej

Wnętrze dużej sauny zewnętrznej. Na pierwszym planie dwie grafitowe czapki saunowe z białym logotypem Aquaparku FALA ułożone na trzeciej drewnianej ławie. W tle dwie osoby na okryte białym ręcznikiem i rozłożone na niższych ławach sauny.

20.02 - Kobieca Strefa Saun

Trzecia środa miesiąca = kolejna środa tylko dla Pań w naszym saunarium. Prawdziwy rarytas dla wszystkich fanek ceremonii show. więcej

Zdjęcie zwycięzców. Ujęcie podwodne, dwoje młodych ludzi się całuje. Kobieta po lewo ma długie włosy i dwuczęściowy strój kąpielowy, mężczyzna po prawo z ciemnymi włosami i zarostem nosi czarne, dłuższe kąpielówki.

Znamy zwycięzców walentynkowego konkursu!

Wybór był trudny, jednak ostatecznie serca Komisji skradło jednogłośnie ujęcie podwodne. więcej

Basen solankowy z solą z Morza Martwego. Ujęcie z perspektywy schodów prowadzących do basenu. Błękitna woda, dookoła krawędź obudowana beżową mozaiką, a na ścianach wokół fototapeta za szkłem ukazująca panoramę Morza Martwego.

Saunowicze kierunek solanki!

Kolejny piątek, kolejna Solanka Piątkowej Nocy. więcej

Saunamistrzyni Monika Klag. Ujęcie portretowe. Młoda kobieta o ciemnych oczach z uśmiechem spogląda w obiektyw. Ma na sobie kolorowy hammam zawiązany na szyi.

Kolejny gorący weekend w Strefie Saun!

Po kilkumiesięcznej przerwie powraca do nas dolnośląska saunamistrzyni - Monika Klag. więcej

Pęk czerwonych balonów w kształcie serca czekający na Falowiczów przy kasach głównych Aquaparku. W tle pracownica zespołu Kas obsługuje jedną z klientek.

Świętuj miłość razem z nami!

Jesteśmy już gotowi. Czerwone serduszka rozprzestrzeniły się po holu głównym, znajdziecie je wszystkie? więcej

Facebook
Instagram