Zmiany, zmiany, zmiany.

Aquapark zgodnie z decyzją władz pozostaje zamknięty, my jednak nie próżnujemy i działamy!

Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań. Nie możemy się już doczekać aż ponownie spotkamy się z Falowiczami cieszącymi się atrakcjami naszych Strefy Basenowej i Strefy Saun, a także urokami Terra Rossa SPA. Jednak FALA nie próżnuje, a nieplanowany przestój w działalności wykorzystujemy w pełni!

Całkowite przeorganizowanie harmonogramu planowanych prac modernizacyjno-remontowych pozwoli nam zachwyci powracających Falowiczów licznymi zmianami. Nie będą to wyłącznie prace, które realizowane miały być w ciągu kolejnych miesięcy standardowego funkcjonowania Aquaparku, ale również działania, które wymagałyby czasowego wyłączenia przynajmniej części dostępnych atrakcji. Takie przyspieszenie prac naprawczych umożliwi rezygnację z przeprowadzania cyklicznej przerwy technologicznej w kolejnych miesiącach. 

Przede wszystkim przeprowadzono gruntowne czyszczenie oraz przeglądy wszystkich niecek basenowych oraz konserwację systemów techniki basenowej, odnowiono powłoki malarskie, wymieniono uszkodzone płytki i uzupełniono wymagające tego fugi. 

Prace nie ominęły również zjeżdżalni rodzinnej i pontonowej, gdzie wymienione zostały połączenia segmentów zjeżdżalni (dotychczasowe silikonowe zastąpiono łączeniami sztywnymi), co znacząco poprawi komfort korzystania z uwielbianej przez całe rodziny atrakcji.

Aquapark FALA nie zapomina również o swoich największych-najmniejszych fanach! Podczas niecodziennej przerwy zaplanowano prace w dwóch z trzech Wodnych Placów Zabaw (Ośmiornicy i Muszli). Poza dokładnym czyszczeniem, każda z niecek doczekała się renowacji funkcjonujących kurtyn wodnych, odnowy powłok malarskich wokół placu oraz laminatu wewnątrz niecki, a także przeglądu i częściowej wymiany dysz napływowych.

Troszkę starszych Falowiczów na pewno ucieszy nowa aranżacja przestrzeni wokół wanien solankowych (z solą jodowo-bromową i solą Epsom). Relaksujących kąpieli będzie można odtąd zażywać w otoczeniu iście wakacyjnym dzięki rajskiej fototapecie pokrywającej okna otaczające wanny.

Wszystkich strudzonych odkrywaniem kolejnych zmian już teraz zapraszamy do Baru Mokrego, który dzięki przesunięciu szklanej zabudowy powiększył się o ponad 85 m2, czyli o praktycznie 100% dotychczasowej powierzchni. A przypominamy - podczas wizyt w Barze Mokrym czas wykupiony w Strefie Basenowej zostaje zatrzymany, można bez przeszkód delektować się posiłkiem.

Planowane zmiany obejmą również Strefę Saun, gdzie m.in. dzięki adaptacji pomieszczeń wcześniej funkcjonujących jako tężnia solna, powstanie zupełnie nowa szatnia wraz z dwiema przebieralniami. Planowana jest również modernizacja części pryszniców dostępnych w saunarium, a także szczegółowy przegląd pieców i przeprowadzenie związanych z nim niezbędnych prac naprawczych.

W holu głównym natomiast powstała przestrzeń dla naszych Partnerów, która ułatwi rezerwowanie zajęć nauki pływania oraz AquaFitness, gdy będzie to już możliwe.

Praca wre jednak nie tylko wewnątrz! Nieprzerwanie trwają również roboty zewnętrzne związane z największą inwestycją, a mianowicie kolejną wieżą zjeżdżalni z aż czterema nowymi trasami zjazdu, której otwarcie zaplanowane jest na sezon wakacyjny 2020 roku. Przypominamy, że Falowicze do wyboru będą mieli aż trzy zjeżdżalnie pontonowe z jeszcze większą ilością zakrętów i efektów audiowizualnych, a także ekstremalną zjeżdżalnię z zapadnią w podłodze i pionowym zjazdem, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom istniejącej zjeżdżalni Kamikaze.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się relacje z realizowanych prac!

Zobacz również:

Kiedy otwieramy FALĘ?

Pytań po dzisiejszej konferencji zapowiadającej kolejny etap odmrożenia gospodarki nie brakuje. więcej

Przedłużenie wykupionych usług

Wszystkie karty, pakiety i karnety wykupione w naszym Aquaparku zostaną proporcjonalnie przedłużone. więcej

Aquapark FALA zamknięty

W związku z epidemią COVID-19 Aquapark FALA od 11.03 jest zamknięty. więcej

Znamy zwycięzcę PTS CLASSIC!

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów Ceremonii Klasycznych za nami. Gratulujemy i dziękujemy! więcej

Na FALI lubimy poniedziałki!

Jak co tydzień zapraszamy do skorzystania z poniedziałkowej promocji w Strefie Basenowej. więcej

Facebook
Instagram