Aquapark FALA

Strefa parkowania w Aquaparku FALA

Kierowców prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Aquapark FALA: Informacje opłaty parkingowe. Dla klientów Aquaparku parking bezpłatny. Dla pozostałych osób – 4 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Autokary/busy wjazd od ul. Konstantynowskiej wyjazd od strony stadionu ŁKS.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Te wskazówki ułatwią Państwu korzystanie ze strefy parkowania w Aquaparku FALA.

Cennik parkingu

  • 0 zł – dla Klientów Aquaparku (dotyczy to również osób korzystających z usług Restauracji FALA)
  • 4 zł – każda rozpoczęta godzina dla osób niebędących Klientami Aquaparku
  • 100 zł – bilet zagubiony/opłata dodatkowa dla osób niebędących Klientami Aquaparku (opłata dodatkowa naliczana po 24 godzinach pobytu na parkingu).
  • 50 zł – bilet zagubiony/opłata dodatkowa dla osób będących Klientami Aquaparku (opłata dodatkowa naliczana po 24 godzinach pobytu na parkingu).

Rabatowanie biletu parkingowego do 0 zł

Osoby będące Klientami Aquaparku korzystają z parkingu bezpłatnie. Prosimy, by pamiętać o zabraniu ze sobą biletu parkingowego. Bilet zostanie zrabatowany przez pracownika kas w momencie zakupu biletu wstępu. Po wizycie w Aquaparku, a dokładnie od momentu przejścia przez bramki wyjściowe, Klient ma 30 minut czasu na opuszczenie parkingu. Po przekroczeniu tego czasu zostanie naliczana opłata w wysokości 4 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Posiadacze kart partnerskich (Multisport, Medicover Sport, FitProfit, FitSport, PZU Sport)

Osoby posiadające wyżej wymienione karty partnerskie również korzystają z naszych usług bezpłatnie.

Parking a Restauracja FALA

Korzystanie z usług Restauracji FALA (do 1 godziny) umożliwia również bezpłatne parkowanie. Warunkiem tego jest okazanie – podczas zakupów – pracownikowi Restauracji biletu w celu zrabatowania go do 0 zł.

Wjazd na parking

Wjazd na parking możliwy jest po pobraniu biletu z terminala wjazdowego.

Wyjazd z parkingu

Wyjazd z parkingu możliwy jest po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na bilecie parkingowym. Instrukcja skanowania kodu jest zaprezentowana na terminalach wyjazdowych. Uprzejmie prosimy o stosowanie się do tych wskazówek.

Autokary i busy

Kierowcy autokarów i busów powinni na teren parkingu wjechać od strony ul. Konstantynowskiej. Wyjechać powinni od strony stadionu ŁKS. Zastosowanie się do naszych sugestii ułatwi Państwu sprawne wjechanie na parking i opuszczenie go.

Kampery

Użytkownicy kamperów mogą bezpłatnie parkować auto na całą noc na parkingu FALI. Warunkiem bezpłatnego parkowania jest zakup biletu całodziennego do Aquaparku. Rozliczenie opłaty parkingowej musi nastąpić do godziny 9:30 dnia następnego w kasie Aquaparku. Po rozliczeniu kierowca ma 30 minut na wyjazd z parkingu.

Formy płatności za parking

  • gotówką – opłata możliwa tylko w kasach Aquaparku (ta forma płatności jest możliwa tylko w godzinach pracy obiektu);
  • kartą płatniczą, BLIKIEM, kartą abonamentową – opłaty możliwe są w terminalach wyjazdowych oraz w automacie rozliczeniowym na zewnątrz.

Pojazdy jednośladowe

Użytkownicy jednośladów korzystają z parkingu bezpłatnie nawet jeżeli nie są naszymi Klientami. Prosimy również, by wjeżdżając na parking nie pobierać biletu. Parkowanie jednośladów takich jak motocykle, skutery możliwe jest na wyznaczonych do tego miejscach parkingowych.

Pomoc w przypadku problemów z wyjazdem

W sytuacji, gdy pojawi się problem z wyjazdem z parkingu prosimy o kontakt z personelem Aquaparku za pomocą interkomu znajdującego się przy terminalach wjazdowych/wyjazdowych.

Korzystanie z parkingu oznacza akceptację jego Regulaminu.

Zobacz również:

Saunamistrz Kacper Danisiewicz. Uśmiechnięty brunet. Ubrany w czarną koszulkę z napisem „Kacper”. Pozuje na tle beżowej ściany. Na lewej ręce ma zegarek.

Gość na weekend 1 i 2 października

Gorrrąco zapraszamy na perfekcyjny weekend z Kacprem Danisiewiczem więcej

Saunamistrz Arkadiusz Ufnal. Młody uśmiechnięty mężczyzna, który jest ubrany w biało-zielony t-shirt. W tle zdjęcia jest podświetlona colosseum sauna arena. Za mężczyzną znajduje się piec saunowy, a na nim rozłożone są kamienie.

Gość na weekend 24 i 25 września

Serdecznie zapraszamy na seanse saunowe, które w najbliższy weekend poprowadzi dla Was Arek Ufnal. więcej

Aquapark FALA: miniKARNET w miniCENIE. 6 zł dziennie. Zobacz więcej na www.aquapark.lodz.pl

miniKARNET w miniCENIE!

Pobyt w Strefie Basenowej za 6 zł? U nas to możliwe! więcej

Saunamistrzyni Anna Szymura ciemnowłosa kobieta pozująca na tle drzew i krzewów. Kobieta macha białym ręcznikiem. Jest ubrana w czarny top odkrywający brzuch oraz spódnicę w fioletową kratę.

Gość na weekend 17 i 18 września

Zapraszamy na gościnne ceremonie saunowe, które poprowadzi Anna Szymura. więcej

Aquapark FALA: Fala dla seniora. Drzwi otwarte. Zapraszamy osoby 60+ na bezpłatne, zwartkowe spotkania na Fali. Pokażemy cały obiekt. Przy kawie i cieście odpowiemy na pytania. Zapisy pod nr telefonu 42 683 44 83.

FALA DLA SENIORA. DRZWI OTWARTE

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ na spotkania, podczas których będzie możliwość poznania... więcej

Facebook
Instagram