Aquapark FALA

Poprawiamy humor w Blue Monday

W dniu 17 stycznia uruchamiamy dla Was specjalną ofertę promocyjną w ramach Blue Monday.

Aquapark FALA: Blue Monday 17 stycznia. Poprawiamy humor jak nikt inny!

Promocje, mnóstwo zabawy a na osłodę czekolada (w formie cukierków dla klientów oraz wybranych deserów dostępnych w Restauracji FALA). Te atrakcje będą dla Was dostępne 17 stycznia, przez cały dzień.

Oferta promocyjna w ramach Blue Monday dotyczy zakupu następujących rodzajów biletów wstępu do Strefy Basenowej, Strefy Saun lub Biletów Łączonych:

  • 1-godzinnego indywidualnego biletu (ulgowego i normalnego) lub 1-godzinnego biletu rodzinnego – do którego klient otrzymuje dodatkowe 30 minut do wykorzystania w Strefie Basenowej i/lub Strefie Saun.
  • 2-godzinnego indywidualnego biletu (ulgowego i normalnego) lub 2-godzinnego biletu rodzinnego – do którego klient otrzymuje dodatkowe 60 minut do wykorzystania w Strefie Basenowej i/lub Strefie Saun.

W Restauracji FALA czekają na Was:

  • specjalny bon rabatowy uprawniający do zakupu posiłku w Restauracji FALA z 30% zniżką. Do korzystania z bonu uprawnione są osoby, które obejmuje bilet. Rabat nie obejmuje napojów zimnych ani gorących
  • gorąca czekolada w promocyjnej cenie 7 zł
  • frytki z batatów z lodami i czekoladą za jedyne 10,9 zł

Dodatkowo, na naszym fanpage'u ruszamy ze specjalnym konkursem, który opublikujemy w dniu 17 stycznia. Koniecznie obserwujcie nas na Facebooku.

 

Będzie świetnie ;)

Zobacz również:

Aquapark FALA: 14 urodziny FALI. 2.02.2022 (środa). 11:00-14:00 fotobudka. 12:00 tort piracki. 14% rabat na zabiegi i masaże w SPA. Wyjątkowe desery w Restauracji za 14 zł. Promocja dla urodzonych 2 lutego (2zł-1h, 4 zł-2h).

14 urodziny Aquaparku FALA

Świętuj z nami 14 urodziny Aquaparku FALA! Zapraszamy 2 lutego! więcej

Saunamistrz Jacek Pyrzyński i Jerzy Lichorobiec 2 muskularni mężczyźni pozujący na tle obrazów z atrakcjami Krakowa. Pan po lewej ubrany w czerwony szlafrok z nadrukami i napisem ROMANA. Pan po prawej ubrany w granatowo-czarną bluzkę.

Goście na weekend 29 i 30 stycznia

W najbliższy weekend zapraszamy na ceremonie saunowe, które poprowadzą: Jacek Pyrzyński i Jerzy... więcej

Aquapark FALA Noc Saunowa z Solanką. Styczeń, luty, marzec 2022. Ostatnia sobota miesiąca 22:00-01:00. Bilet ulgowy 35 zł Bilet normalny 45 zł. W tle kobieta w ręczniku leżąca na drewnianej ławce sauny. Po lewej miska z solą i różowy ręcznik.

Noc Saunowa z Solanką

Ruszamy z kolejną nowością! Tym razem rozpoczynamy cykl Nocy Saunowych. więcej

Wywiad na tle zjeżdżalni i basenu sportowego. Na zdjęciu 4 osoby. Po prawej 2 mężczyzn. Jeden z nich trzyma mikrofon. Po lewej dziennikarz w brązowej kurtce z mikrofonem. W środku kobieta w jasnej czapce, szaliku i ciemnej kurtce, udziela wywiadu.

Morsy w Łodzi - konferencja prasowa

Stało się! Oferta Morsy na Fali została oficjalnie zarekomendowana przez Pana Prezesa Andrzeja Pirka... więcej

Aquapark FALA Morsy na Fali. Styczeń-marzec, sobota godz.9:00. Wymagana rezerwacja tel.426834489. Wyłącznie dla grup zorganizowanych. Regulamin dostępny na: www.aquapark.lodz.pl. W tle zewnętrzny basen sportowy zimą i 2 morsy w wersji rysunkowej.

NOWOŚĆ - Morsy na Fali!

Prezentujemy kolejną nowość w naszej ofercie! Morsowanie na Fali to gratka dla miłośników zimowych... więcej

Facebook
Instagram