Plaża Naturystów czeka!

Uwolnij siebie i opalaj się nago na jedynej, legalnej plaży naturystycznej w Polsce centralnej.

Panorama Plaży dla Naturystów, na pierwszym planie prysznice, dalej białe leżaki otoczone palmami królewskimi. -  Panorama Plaży dla Naturystów, na pierwszym planie prysznice, dalej białe leżaki otoczone palmami królewskimi.

Założeniem naturyzmu jest lepsze poznanie samego siebie poprzez odrzucenie wraz z ubiorem całego cywilizacyjnego bagażu, oddzielającego człowieka od natury. Na plażach naturystów nagość jest przejawem szacunku do samego siebie i do innych. Naturyści uważają, że każde ciało jest piękne, bez względu na wiek, wagę i jego kształt.

Takie hasła przyświecają naszej Plaży dla Naturystów. Naturyści ponownie powrócili na Falę, nawiązując do tradycji dawnego kąpieliska na tym terenie,  gdzie  w latach 70. i 80. XX wieku mieli swoją oazę na specjalnie dla nich stworzonym tarasie do opalania się nago, obok basenu za sztuczną falą. Przypominamy, że o jej powstaniu zadecydowało 72% łodzian biorących udział w  publicznej sondzie, którzy poparli pomysł utworzenia takiej plaży.

Osłonięta od reszty kąpieliska, przytulna, pokryta  złocistym piaskiem,  wyposażona w wygodne leżaki, trzy prysznice oraz oazę zieleni zajmuje powierzchnię tysiąca metrów kwadratowych. Plaża posiada swój regulamin, zgodnie z którym do przebywania na niej, uprawnione są wyłącznie osoby pełnoletnie.

Od dziś Plaża dla Naturystów dostępna jest dla wszystkich pełnoletnich posiadaczy biletów na Strefę Basenową i tak pozostanie aż do końca sezonu wakacyjnego! Korzystanie z Plaży wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 5 zł naliczaną przy pierwszym przejściu przez bramkę wejściową (opłatę należy uregulować rozliczając się przy wyjściu z Aquaparku).

Zobacz również:

Panorama Aquaparku widoczna od strony wejścia głównego. Trzy przeszklone piramidy Aquparku otoczone zielonym parkiem.

598. Urodziny Łodzi

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Falowiczów z okazji kolejnych już 598. Urodzin Łodzi. więcej

Zbliżenie na piec saunowy, na którym widać resztki lodowej kuli. W tle widać Falowiczów owiniętych ręcznikami i odpoczywających na drewnianych ławach.

Nocne Saunowanie

Już w najbliższą sobotę (24 lipca) zapraszamy na nocne ceremonie w naszym saunarium. więcej

Nocne pływanie i saunowanie na Fali. 24/25 lipca 22:00-01:00 Bilety: 20 zł Strefa Basenowa 30 zł Strefa Saun 40 zł bilet łączony.

Lipcowa noc na FALI

Nocne Pływanie i Saunowanie powraca na FALĘ! Zapraszamy w nocy z 24 na 25 lipca! więcej

Kup bilet na FALĘ on-line. www.aquapark.lodz.pl

KUP BILET ON-LINE

W zakładce "Kup bilet online" właśnie uruchomiliśmy sprzedaż internetową biletów i kart. więcej

Blondynka stojąca tyłem do obiektywu stoi przed biletomatem - wyciągniętym palcem wskazuje na opcję "KUPUJĘ".

Odpalamy biletomat!

Od 12 lipca Falowicze mają możliwość zakupu biletów do Aquaparku w specjalnym automacie. więcej

Facebook
Instagram