Noc Naturystów już 1-go lutego. Czas na program imprezy!

Najwyższy czas by zapoznać się z atrakcjami, które dla was przygotowaliśmy, a tych jest co niemiara.

1 lutego, w nocy z soboty na niedzielę zapraszamy na kolejną, XXI edycję Nocy Naturystów w Aquaparku FALA. W tym roku puszczamy  „karciane oczko” i zapraszamy do… zabawy w kasyno.

Naturyści zagoszczą podczas imprezy w całym obiekcie. Czynne będą wszystkie atrakcje: baseny, brodziki i zjeżdżalnie. Pływać będzie można także w podgrzewanym, wypływowym basenie zewnętrznym. W Strefie Basenowej goście będą mogli zabawić się w bywalców kasyna i spróbować swoich sił przy stole do ruletki i black jacka.  Nie można wygrać ani stracić, ale duże emocje gwarantowane. Proponujemy także aquazorbing czyli beztroską zabawę w wodnych kulach, profesjonalne szkicowanie aktów przez, pokazy magii i iluzji, konkursy towarzyskie, malowanie ciała oraz wybór Miss i Mistera kolorów.

Mnóstwo atrakcji czeka na Naturystów w rozbudowanej Strefie Saun. W programie są cztery ceremonie saunowe w dużej saunie zewnętrznej, w której gości dogrzewać będzie duet saunamistrzów. W pozostałych saunach zaplanowane są liczne inhalacje mentolowe i solne, ruska bania, peeling w łaźni parowej  i ceremonia z pianą hammam. W strefie saun przewidziana jest degustacja owoców.

Na uczestników imprezy czeka także Stefa SPA, gdzie można poddać się zabiegom na twarz i ciało za dodatkową opłatą. Wizytę na zabiegach należy wcześniej zarezerwować telefonicznie.

Cena biletów w przedsprzedaży  (wpłaty on-line przyjmujemy do 29 stycznia) to 80 zł od osoby, w dniu imprezy cena biletu wynosi 90 zł od osoby. Dla osób, które wykupią całodzienny bilet wejściowy na Falę wejście na Noc Naturystów oferowane jest w cenie z 50% upustem, czyli za 45 zł.

Impreza jest skierowana do pełnoletnich par, jednak w imprezie  mogą  wziąć udział pojedyncze osoby tzw. „single” pod warunkiem, że otrzymają pisemną rekomendacje pary, która uczestniczy w aktualnej edycji Nocy Naturystów.

Podobnie, jak przy poprzednich edycjach imprezy zabronione jest używania aparatów fotograficznych i innych urządzeń rejestrujących.

Serdecznie zapraszamy!

Początek imprezy 21:15, zakończenie 01:30

Powiązane aktualności

Powiązane pliki

Zobacz również:

Kobieca Strefa Saun

Już jutro (30 września) ostatnia wrześniowa wSPAniała środa tylko dla Falowiczek. Zapraszamy! więcej

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy czwartek - 1 października - świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Seniora! więcej

Zasady bezpieczeństwa na FALI

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa. więcej

Bułgarski weekend z Gościem

Seanse specjalne 26 i 27 września poprowadzi saunamistrz zwany Bułgarskim Pociskiem. więcej

D3 - Witamina Słońca

Wizyta na FALI zamiast wizyty w aptece? Przekonaj się sam i naładuj baterie na całą jesień! więcej

Facebook
Instagram