Aquapark FALA

FALA zawsze bezpieczna

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa.

Aquapark FALA zawsze bezpiecznie. Automatyczne rozpoznawanie symptomów infekcji, lampy UV, chlor, ozon.

Aquapark FALA w trosce o zdrowie Falowiczów dostosował zasady działalności do nowej rzeczywistości i wytycznych zaprezentowanych przez specjalistów rządowych. Wszelkie zmiany mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno Klientom, jak i pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi regułami

W holu głównym pojawiła się bramka służąca pomiarom temperatury ciała - badanie trwa kilka sekund i jest obowiązkowe, a jego pozytywny wynik jest warunkiem skorzystania z atrakcji FALI. Pamiętajmy, by w tym szczególnym czasie dbać nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale i zdrowie otaczających nas osób.

Podczas pobytu w Aquaparku Falowicze zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu (łącznie z halami basenowymi, basenami oraz saunarium i saunami). W szatniach, pod prysznicami oraz na terenie obu Stref pojawią się instrukcje dezynfekcji i zalecenia ułatwiające utrzymanie bezpieczeństwa podczas pobytu u nas. Dodatkowo koniecznym jest noszenie osłon ust i nosa od momentu wejścia na FALĘ aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie. Obowiązek noszenia osłon ust i nosa, analogicznie do zasad ich osłaniania w innych miejscach publicznych, może być zawieszany w przypadku osób, których stan zdrowia na to nie pozwala.

Uspokajamy również, iż zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami w Aquaparku FALA w jednym czasie może przebywać maksymalnie 1 926 osób. W limit ten nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione co umożliwia nam przyjęcie praktycznie wszystkich chętnych do skorzystania z naszych atrakcji. Oczywiście udzielenie informacji o Państwa szczepieniu jest całkowicie dobrowolne - dane te nie są w żaden sposób przez nas magazynowane lub przetwarzane. Służą jedynie korzyści Falowiczów: każda zaszczepiona osoba, która podzieliła się z nami z własnej woli taką informacją umożliwia wpuszczenie jednej osoby więcej z grupy Klientów niezaszczepionych lub tych, którzy takimi informacjami nie mają życzenia się podzielić.

W naszym saunarium zgodnie z przedstawionymi wytycznymi w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia (przed ceremoniami saunowymi nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc, zajmowanie miejsc w saunach odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowymi zasadami).

Nie prowadzimy sprzedaży biletów przez internet oraz rezerwacji wejść (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Przypominamy również, że we wszystkie nieckach Aquaparku FALA w całodobowej eksploatacji basenów prowadzona jest dezynfekcja chlorem gazowym (zgodna z zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Ministerstwa Rozwoju), a dodatkowo część basenów i zjeżdżalni wyposażona jest również w technologię ozonowania. Więcej o bezpieczeństwie i czystości naszej wody przeczytasz TUTAJ.

W załączonych plikach znajdą Państwo czytelne infografiki podsumowujące nowe zasady obowiązujące w naszym Aquaparku. 

Powiązane pliki

Zobacz również:

Saunamistrz Łukasz Gapiński: mężczyzna w ciemnych włosach, ubrany w ręcznik. Pozuje w saunie, na tle jasnych drewnianych ławek.

Gość na weekend: Łukasz

Gorrrąco zapraszamy na Halloween w Saunarium z Łukaszem. więcej

Aquapark FALA: 1 listopada Aquapark jest zamknięty.

Godziny otwarcia Aquaparku w dniach: 30 i 31 października oraz 1 listopada 2021 roku

Uprzejmie informujemy, że 1 listopada 2021 roku (Wszystkich Świętych) Aquapark FALA jest zamknięty. więcej

Panorama Aquaparku z lotu ptaka od strony terenu zewnętrznego Strefy Basenowej. Na pierwszym planie kolorowe megazjeżdżalnie i zjeżdżalnia Kamikaze. W tle trzy hale basenowe w kształcie piramid. Widać zewnętrzne baseny rekreacyjne i basen sportowy

Głosujemy na Aquapark FALA!

Aquapark FALA jest kandydatem w konkursie pt. „Najlepszy Produkt Turystyczny 2021”! więcej

Saunamistrz Sebastian Dziurski, ubrany w czarną koszulkę. Pozuje z białym ręcznikiem na tle drzew.

Goście na weekend: Dominika i Sebastian

23 i 24 października zapraszamy na ceremonie saunowe w wykonaniu Dominiki i Sebastiana. więcej

Z lewej strony saunamistrz marek Olszewski w niebieskiej koszuli w kratę i w szarych spodniach. Z prawej strony saunamistrzyni Kasia Kluba w beżowej bluzie i białych spodniach. Obydwoje stoją i machają ręcznikami. W tle znajduje się lustro.

Goście na weekend: Kasia i Marek

16 i 17 października w Strefie Saun rozgrzeją nas Kasia i Marek. więcej

Facebook
Instagram