Aquapark FALA

FALA zawsze bezpieczna

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa.

Aquapark FALA zawsze bezpiecznie. Automatyczne rozpoznawanie symptomów infekcji, lampy UV, chlor, ozon.

Aquapark FALA w trosce o zdrowie Falowiczów dostosował zasady działalności do nowej rzeczywistości i wytycznych zaprezentowanych przez specjalistów rządowych. Wszelkie zmiany mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno Klientom, jak i pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi regułami

W holu głównym pojawiła się bramka służąca pomiarom temperatury ciała - badanie trwa kilka sekund i jest obowiązkowe, a jego pozytywny wynik jest warunkiem skorzystania z atrakcji FALI. Pamiętajmy, by w tym szczególnym czasie dbać nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale i zdrowie otaczających nas osób.

Podczas pobytu w Aquaparku Falowicze zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu (łącznie z halami basenowymi, basenami oraz saunarium i saunami). W szatniach, pod prysznicami oraz na terenie obu Stref pojawią się instrukcje dezynfekcji i zalecenia ułatwiające utrzymanie bezpieczeństwa podczas pobytu u nas. Dodatkowo koniecznym jest noszenie osłon ust i nosa od momentu wejścia na FALĘ aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie. Obowiązek noszenia osłon ust i nosa, analogicznie do zasad ich osłaniania w innych miejscach publicznych, może być zawieszany w przypadku osób, których stan zdrowia na to nie pozwala.

Uspokajamy również, iż zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami w Aquaparku FALA w jednym czasie może przebywać maksymalnie 1 926 osób. W limit ten nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione co umożliwia nam przyjęcie praktycznie wszystkich chętnych do skorzystania z naszych atrakcji. Oczywiście udzielenie informacji o Państwa szczepieniu jest całkowicie dobrowolne - dane te nie są w żaden sposób przez nas magazynowane lub przetwarzane. Służą jedynie korzyści Falowiczów: każda zaszczepiona osoba, która podzieliła się z nami z własnej woli taką informacją umożliwia wpuszczenie jednej osoby więcej z grupy Klientów niezaszczepionych lub tych, którzy takimi informacjami nie mają życzenia się podzielić.

W naszym saunarium zgodnie z przedstawionymi wytycznymi w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia (przed ceremoniami saunowymi nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc, zajmowanie miejsc w saunach odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowymi zasadami).

Nie prowadzimy sprzedaży biletów przez internet oraz rezerwacji wejść (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Przypominamy również, że we wszystkie nieckach Aquaparku FALA w całodobowej eksploatacji basenów prowadzona jest dezynfekcja chlorem gazowym (zgodna z zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Ministerstwa Rozwoju), a dodatkowo część basenów i zjeżdżalni wyposażona jest również w technologię ozonowania. Więcej o bezpieczeństwie i czystości naszej wody przeczytasz TUTAJ.

W załączonych plikach znajdą Państwo czytelne infografiki podsumowujące nowe zasady obowiązujące w naszym Aquaparku. 

Powiązane pliki

Zobacz również:

Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.  -  Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.

Goście na weekend

18 i 19 września zapraszamy na ceremonie wyjątkowego duetu. więcej

Nowe wanny solankowe

Nowe wanny solankowe otwarte!

13 września otworzyliśmy dwie nowe wanny solankowe. więcej

Nocne Pływanie i Saunowanie na FALI - 18/19 września 22:00-01:00. Bilety: 25 zł Strefa Basenowa, 35 zł Strefa Saun, 45 zł Łączony (obie Strefy).

Jesienna Noc na FALI

Tak, tak! Dobrze widzicie: w nocy z 18 na 19 września zapraszamy na kolejne nocne atrakcje! więcej

Teren zewnętrzny Strefy Basenowej w słoneczny dzień. W centralnej części kolorowe MegaZjeżdżalnie.

Kąpiel pod chmurką

W piątek i sobotę (10-11 września) zapraszamy na baseny zewnętrzne! Sprawdźcie godziny otwarcia. więcej

Saunamistrz Michał Rzewuski - brunet z ciemną brodą poluje na tle jeziora oświetlonego wschodem słońca.

Gość na weekend

11 i 12 września zapraszamy na ceremonie debiutującego u nas Saunamistrza ze Śląska. więcej

Facebook
Instagram