Dzień Kobiet na FALI

Wielkimi krokami zbliża się święto pięknych Pań - już 8 marca zapraszamy na moc atrakcji na FALI.

W dniu swojego święta Falowiczki będą mogły skorzystać z bogatego programu niespodzianek przygotowanych specjalnie dla nich! 

Dbając nie tylko o wspaniałe samopoczucie, ale przede wszystkim o zdrowie i świetną formę, zapraszamy na serię zajęć fitness. Fanki zumby będą mogły spróbować swoich sił podczas demonstracyjnych treningów jej wodnej wersji – instruktor będzie czekał na Panie o godz. 13:00, 14:00 i 15:00 w basenie rekreacyjnym. Zwolenniczki bardziej klasycznych aktywności będą mogły natomiast skorzystać z zajęć o 17:00 i 17:40, które opierać się będą na ćwiczeniach aerobowo-interwałowych.

FALA nie zapomina również o ukochanych mamach. Od godz. 17:00 do godz. 19:00 w Strefie Basenowej dyżury pełnić będą animatorzy, którzy z chęcią zorganizują czas najmłodszym, podczas gdy mamy będą mogły wziąć udział w przygotowanych dla nich atrakcjach

Do wspólnego świętowania przyłącza się również SPA Terra Rossa, gdzie do każdego zabiegu 8 marca dodawany będzie bezpłatnie 10-minutowy masaż twarzy

Wszystkie atrakcje basenowe dostępne będą oczywiście w ramach standardowego biletu – bez dodatkowych opłat!

Znajdzie się też coś dla Pań uwielbiających sportowe wyzwania – Aquapark wraz z Policją Województwa Łódzkiego zapraszają do udziału w charytatywnym biegu na dystansie 5 km Pobiegnijmy dla kobiet, którego celem jest wsparcie Domu Samotnej Matki w Łodzi. Na uczestniczki biegu (i nie tylko) czekać będzie mammobus wraz ze stanowiskiem lekarskim, a także niepowtarzalna możliwość zwiedzania prawdziwego radiowozu!

A po biegu? FALA zaprasza do Restauracji, gdzie w promocyjnej cenie 5 zł czekać będą przepyszne koktajle i wyjątkowy deser!

Zobacz również:

Kobieca Strefa Saun

Już jutro (30 września) ostatnia wrześniowa wSPAniała środa tylko dla Falowiczek. Zapraszamy! więcej

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy czwartek - 1 października - świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Seniora! więcej

Zasady bezpieczeństwa na FALI

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa. więcej

Bułgarski weekend z Gościem

Seanse specjalne 26 i 27 września poprowadzi saunamistrz zwany Bułgarskim Pociskiem. więcej

D3 - Witamina Słońca

Wizyta na FALI zamiast wizyty w aptece? Przekonaj się sam i naładuj baterie na całą jesień! więcej

Facebook
Instagram