Ceremonie saunowe

Lipiec nie szczędzi nam wrażeń. Jednak na FALI odnajdziesz relaks zawsze, niezależnie od pogody!

Nasi doświadczeni saunamistrzowie zadbają, by podczas regularnych ceremonii popołudniowych nie brakowało prawdziwie saunowych wrażeń i pozytywnych wibracji.

Nie znasz naszych seansów saunowych? Najwyższy czas to zmienić!

Ceremonie saunowe (zwane też naparzaniami) to wyjątkowe seanse w saunach suchych polegające na wytworzeniu aromatycznej pary w saunie, która dzięki eksplozji aromatów wzmacnia doznania Saunowiczów. Ceremonie prowadzone są przez certyfikowanych saunamistrzów, których zadaniem jest równomierne rozprowadzenie pary i towarzyszących jej aromatów po całej saunie. Każdy seans składa się z cyklicznych polań gorących kamieni mieszanką wody i precyzyjnie dobranych mieszanek zapachowych, po których mistrz ceremonii rozprowadza aromaty za pomocą wachlarza lub ręcznika, który w jego rękach zamienia się w wirujący nośnik temperatury i zapachów. Zamiast polań mieszanką zapachową, saunamistrz może również zdecydować się na wykorzystanie kul lodowych nasączonych wybranymi aromatami.

Dzięki hipnotyzującym ruchom ręcznika saunamistrza i starannie dobranej muzyce każdy seans może przerodzić się w istny spektakl, a jego uczestnicy doświadczą nie tylko wyjątkowych inhalacji aromaterapeutycznych, ale i niezapomnianych wrażeń wizualnych.

Przypominamy, że w każdy poniedziałek na naszej stronie pojawia się tygodniowy harmonogram seansów, a prowadzących je mistrzów ceremonii możesz poznać dzięki naszej zakładce "Saunamistrzowie".

Powiązane linki

Zobacz również:

Kamikze = emocje!

Obejrzyjcie nagranie i przekonajcie się sami, co Was czeka podczas zjazdu. więcej

Kobieca Strefa Saun

Jak w każdą pierwszą środę miesiąca, 5.08 zapraszamy wszystkie Panie do saunarium! więcej

Nowe zjeżdżalnie w sierpniu!

Oficjalne wielkie otwarcie najnowszej atrakcji Aquaparku FALA odbędzie się 14 sierpnia. więcej

KONKURS!

Chcesz jako jeden z pierwszych przetestować nasze nowe zjeżdżalnie? Sprawdź jak to zrobić! więcej

Limit osób zwiększony!

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. podnosi limit osób do 75% obłożenia. więcej

Facebook
Instagram