Ceremonie saunowe

Lipiec nie szczędzi nam wrażeń. Jednak na FALI odnajdziesz relaks zawsze, niezależnie od pogody!

Nasi doświadczeni saunamistrzowie zadbają, by podczas regularnych ceremonii popołudniowych nie brakowało prawdziwie saunowych wrażeń i pozytywnych wibracji.

Nie znasz naszych seansów saunowych? Najwyższy czas to zmienić!

Ceremonie saunowe (zwane też naparzaniami) to wyjątkowe seanse w saunach suchych polegające na wytworzeniu aromatycznej pary w saunie, która dzięki eksplozji aromatów wzmacnia doznania Saunowiczów. Ceremonie prowadzone są przez certyfikowanych saunamistrzów, których zadaniem jest równomierne rozprowadzenie pary i towarzyszących jej aromatów po całej saunie. Każdy seans składa się z cyklicznych polań gorących kamieni mieszanką wody i precyzyjnie dobranych mieszanek zapachowych, po których mistrz ceremonii rozprowadza aromaty za pomocą wachlarza lub ręcznika, który w jego rękach zamienia się w wirujący nośnik temperatury i zapachów. Zamiast polań mieszanką zapachową, saunamistrz może również zdecydować się na wykorzystanie kul lodowych nasączonych wybranymi aromatami.

Dzięki hipnotyzującym ruchom ręcznika saunamistrza i starannie dobranej muzyce każdy seans może przerodzić się w istny spektakl, a jego uczestnicy doświadczą nie tylko wyjątkowych inhalacji aromaterapeutycznych, ale i niezapomnianych wrażeń wizualnych.

Przypominamy, że w każdy poniedziałek na naszej stronie pojawia się tygodniowy harmonogram seansów, a prowadzących je mistrzów ceremonii możesz poznać dzięki naszej zakładce "Saunamistrzowie".

Powiązane linki

Zobacz również:

Strefa SPA & Wellness

Aquapark FALA to nie tylko baseny i saunarium - nasze Terra Rossa SPA zaprasza na zabiegi! więcej

Gość Strefy Saun

W ostatni weekend lata zapraszamy do saunarium - 19 i 20 września kolejne gościnne ceremonie. więcej

Kobieca Strefa Saun

16 września zapraszamy do naszego saunarium na kolejną wSPAniałą środę tylko dla Falowiczek! więcej

Nocne Pływanie i Saunowanie

Noc, na którą czekali wszyscy Falowicze już 12 września - startujemy punktualnie o 22:00! więcej

Pożegnania Lata na FALI

W najbliższą sobotę - 12 września - dołącz do zabawy i pożegnaj lato razem z Aquaparkiem FALA. więcej

Facebook
Instagram