Aquapark FALA

Bilet Łączony Aquapark FALA + ZOO Łódź

Bilet Łączony Aquapark + ZOO za jedyne 99 zł!

Infografika Biletu Łączonego. Logotypy: Aquapark FALA, ZOO Orientarium Łódź. Bilet Łączony.

Startujemy ze specjalną ofertą łódzkich atrakcji.  Za jedyne 99 zł możesz odwiedzić Aquapark oraz ZOO. Jak to zrobić? Wystarczy, że kupisz bilet łączony do Aquaparku FALA i ZOO.

Co zyskujesz dzięki biletowi łączonemu? Bilet upoważnia do:

  • skorzystania z 2-godzinnego pobytu w  Strefie Basenowej Aquaparku FALA;
  • jednorazowej wizyty w ZOO bez limitu czasu.

Z atrakcji możesz skorzystać w dowolny dzień tygodnia (od poniedziałku do niedzieli, w godzinach otwarcia obiektów). Pamiętaj jednak, że:

  • kupując Bilet Łączony w kasach Aquaparku należy skorzystać z naszych usług w dniu zakupu biletu. Z atrakcji ZOO możesz skorzystać w ciągu 7 dni od daty zakupu;
  • kupując Bilet Łączony w kasach ZOO należy skorzystać z usługi Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w dniu zakupu biletu. Z atrakcji Aquaparku możesz skorzystać w ciągu 7 dni od daty zakupu.

Bilet łączony dostępny jest w punktach kasowych Aquaparku FALA oraz w kasach ZOO. Z jednego biletu może skorzystać jedna osoba. Bilet ważny jest przez 7 dni od daty zakupu. Skorzystanie z oferty jest równoznaczne z zaakceptowaniem jej Regulaminu. Biletu Łączonego nie można opłacić za pomocą Bonu Turystycznego.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PARKINGU: 

  • Podczas korzystania pobytu w Strefie Basenowej parking dla Klientów Aquaparku jest bezpłatny.
  • Podczas korzystania z pobytu w ZOO osoby chcące zaparkować na parkingu Aquaparku FALA zobowiązane są do wniesienia opłaty w wysokości 4 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Zobacz również:

Saunamistrz Kacper Danisiewicz. Uśmiechnięty brunet. Ubrany w czarną koszulkę z napisem „Kacper”. Pozuje na tle beżowej ściany. Na lewej ręce ma zegarek.

Gość na weekend 1 i 2 października

Gorrrąco zapraszamy na perfekcyjny weekend z Kacprem Danisiewiczem więcej

Saunamistrz Arkadiusz Ufnal. Młody uśmiechnięty mężczyzna, który jest ubrany w biało-zielony t-shirt. W tle zdjęcia jest podświetlona colosseum sauna arena. Za mężczyzną znajduje się piec saunowy, a na nim rozłożone są kamienie.

Gość na weekend 24 i 25 września

Serdecznie zapraszamy na seanse saunowe, które w najbliższy weekend poprowadzi dla Was Arek Ufnal. więcej

Aquapark FALA: miniKARNET w miniCENIE. 6 zł dziennie. Zobacz więcej na www.aquapark.lodz.pl

miniKARNET w miniCENIE!

Pobyt w Strefie Basenowej za 6 zł? U nas to możliwe! więcej

Saunamistrzyni Anna Szymura ciemnowłosa kobieta pozująca na tle drzew i krzewów. Kobieta macha białym ręcznikiem. Jest ubrana w czarny top odkrywający brzuch oraz spódnicę w fioletową kratę.

Gość na weekend 17 i 18 września

Zapraszamy na gościnne ceremonie saunowe, które poprowadzi Anna Szymura. więcej

Aquapark FALA: Fala dla seniora. Drzwi otwarte. Zapraszamy osoby 60+ na bezpłatne, zwartkowe spotkania na Fali. Pokażemy cały obiekt. Przy kawie i cieście odpowiemy na pytania. Zapisy pod nr telefonu 42 683 44 83.

FALA DLA SENIORA. DRZWI OTWARTE

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ na spotkania, podczas których będzie możliwość poznania... więcej

Facebook
Instagram