Aquapark FALA

NOWOŚĆ – Show Time na FALI

W każdy trzeci poniedziałek miesiąca seanse saunowe staną się gorrrrącą opowieścią pewnej historii... Jakiej? Dowiecie się będąc w Strefie Saun :)

Aquapark FALA: Show Time na Fali. Historia opowiadana ceremonią. Trzeci poniedziałek miesiąca. Seanse 17:00-21:00 w dużej saunie. W tle 2 osoby w maskach, czerwonych spodniach i koszulkach, trzymające atrapy karabinów. Pozują w saunie suchej.

W naszym saunarium pojawiła się kolejna nowość. Tym razem zapraszamy Was na pełne emocji, wdzięku i przede wszystkim gorrrrące Seanse Show.

W każdy trzeci poniedziałek miesiąca, o pełnych godzinach (17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00), w dużej saunie zewnętrznej nasi saunamistrzowie zabiorą Was w niezwykłą podróż. Seanse tematyczne prowadzone będą z wykorzystaniem charakteryzacji rodem z filmów, historii i kreatywnych pomysłów naszych Pracowników.

O ceremoniach będziemy przypominać Wam również na naszym fanpage’u

Show Time to program dostępny w ramach standardowego biletu wstępu.

Widzimy się na FALI!

Zobacz również:

Aquapark FALA: 14 urodziny FALI. 2.02.2022 (środa). 11:00-14:00 fotobudka. 12:00 tort piracki. 14% rabat na zabiegi i masaże w SPA. Wyjątkowe desery w Restauracji za 14 zł. Promocja dla urodzonych 2 lutego (2zł-1h, 4 zł-2h).

14 urodziny Aquaparku FALA

Świętuj z nami 14 urodziny Aquaparku FALA! Zapraszamy 2 lutego! więcej

Saunamistrz Jacek Pyrzyński i Jerzy Lichorobiec 2 muskularni mężczyźni pozujący na tle obrazów z atrakcjami Krakowa. Pan po lewej ubrany w czerwony szlafrok z nadrukami i napisem ROMANA. Pan po prawej ubrany w granatowo-czarną bluzkę.

Goście na weekend 29 i 30 stycznia

W najbliższy weekend zapraszamy na ceremonie saunowe, które poprowadzą: Jacek Pyrzyński i Jerzy... więcej

Aquapark FALA Noc Saunowa z Solanką. Styczeń, luty, marzec 2022. Ostatnia sobota miesiąca 22:00-01:00. Bilet ulgowy 35 zł Bilet normalny 45 zł. W tle kobieta w ręczniku leżąca na drewnianej ławce sauny. Po lewej miska z solą i różowy ręcznik.

Noc Saunowa z Solanką

Ruszamy z kolejną nowością! Tym razem rozpoczynamy cykl Nocy Saunowych. więcej

Wywiad na tle zjeżdżalni i basenu sportowego. Na zdjęciu 4 osoby. Po prawej 2 mężczyzn. Jeden z nich trzyma mikrofon. Po lewej dziennikarz w brązowej kurtce z mikrofonem. W środku kobieta w jasnej czapce, szaliku i ciemnej kurtce, udziela wywiadu.

Morsy w Łodzi - konferencja prasowa

Stało się! Oferta Morsy na Fali została oficjalnie zarekomendowana przez Pana Prezesa Andrzeja Pirka... więcej

Aquapark FALA Morsy na Fali. Styczeń-marzec, sobota godz.9:00. Wymagana rezerwacja tel.426834489. Wyłącznie dla grup zorganizowanych. Regulamin dostępny na: www.aquapark.lodz.pl. W tle zewnętrzny basen sportowy zimą i 2 morsy w wersji rysunkowej.

NOWOŚĆ - Morsy na Fali!

Prezentujemy kolejną nowość w naszej ofercie! Morsowanie na Fali to gratka dla miłośników zimowych... więcej

Facebook
Instagram