Dzień Seniora na FALI

W najbliższy czwartek - 1 października - świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Seniora!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych wszystkim Seniorkom i Seniorom życzymy dużo zdrowia, energii i uśmiechu na co dzień. O wszystkie z tych rzeczy Seniorzy mogą w końcu zadbać w Aquaparku FALA właśnie!

W najbliższy czwartek (1 października) na wszystkich Seniorów czekać będzie moc atrakcji! W ramach darmowych zajęć będą oni mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności pływackich, a także spróbować swoich sił w warsztatach rękodzieła, podczas których powstają oryginalne naszyjniki i broszki. Dodatkowo w holu głównym będzie okazja do zasięgnięcia bezpłatnej porady dietetycznej oraz przeprowadzenia pomiaru składu ciała, ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Świetnym uzupełnieniem stanowiska troski o zdrowie będą przeprowadzane na terenie Strefy Basenowej lekcje pierwszej pomocy przedmedycznej, która niejednokrotnie może uratować życie. 

W dniu tak wyjątkowego święta chcemy również nakłonić Seniorów tak licznie odwiedzających nasze baseny do zapoznania się z urokami Strefy Saun. W saunarium od 11:30 do 13:30 przeprowadzane będą delikatne ceremonie inhalacyjne z wykorzystaniem solanki oraz mentolu. Zapraszamy również na relaks w naszej tężni solnej, w której wykorzystujemy solankę wprost z Ciechocinka. Atrakcje Strefy Basenowej i Strefy Saun będzie można poznać dzięki wyjątkowemu biletowi w cenie jedynie 25 zł za aż 90 minut relaksu! Standardowo do biletu dodawane jest 30 minut czasu na przebranie się.

Rannym ptaszkom proponujemy natomiast udział w naszych cyklicznych zajęciach ruchowych, czyli Aqua Senior. Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku o godz. 9:00 i 10:00. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości i potrzeb Seniorów, a także nie wymagają umiejętności pływania.

Po relaksie w basenach i saunach zapraszamy do Restauracji, gdzie na Seniorów po okazaniu dowodu ukończenia 60. roku życia czekał będzie rabat w wysokości 25%, a także zestaw deserowy złożony z kawy i pysznego ciasta domowej roboty za jedyne 10 zł!

Nie można zapomnieć również o niespodziance, która czeka na miłośników piłki nożnej - o 11:00 w naszym Barze Mokrym będzie niepowtarzalna okazja do spotkania z legendą polskiego sportu, czyli byłym bramkarzem Janem Tomaszewskim. Poza wspomnieniami niezapomnianych meczów lat 70., Pan Jan chętnie opowie również o ulubionych formach aktywności oraz atrakcjach naszego Aquaparku. 

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane aktualności

Powiązane pliki

Zobacz również:

Zgodnie z decyzją rządu od dnia 17 października aż do odwołania Aquapark FALA jest zamknięty.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z rządową decyzją Aquapark FALA od dnia 17 października pozostaje zamknięty. więcej

Wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA zostają zawieszone na okres zamknięcia Aquaparku. Zostaną automatycznie wznowione w dniu ponownego otwarcia.

Karty i karnety zawieszone

W związku z rządową decyzją Aquapark FALA od 17.10 zostaje tymczasowo zamknięty. więcej

16 Października Aquapark czynny do godz. 22:00

Aquapark czynny do 22:00!

W dniu 16 października Aquapark czynny będzie wyjątkowo do godziny 22:00. Zapraszamy! więcej

Mężczyzna w stroju inspirowanym białym mundurem marynarskim w charakterystycznej dla niego białej czapce.

Weekendowy Gość saunarium

17 i 18 października zapraszamy na kolejny wyjątkowy weekend z Gościem Specjalnym. więcej

Witki suszone, trzy kule lodowe oraz drewniane wiadro ułożone przy piecu w pomieszczeniu sauny.

Seanse "bania" w Strefie Saun

W środę (14.10) zapraszamy na specjalny seans w wykonaniu dwójki naszych saunamistrzów. więcej

Facebook
Instagram