Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Oferta > Spa & Wellness

Oferta  

Spa & Wellness

W Aquaparku Fala możecie nie tylko aktywnie spędzić czas, ale także zrelaksować się i zadbać o urodę w naszym nowo-otwartym Świecie Masaży, Spa & Wellness TERRA ROSSA.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do salonu SPA najnowszej generacji, który jako jedyny oferuje wysokiej klasy, unikalne urządzenia, jakich nie znajdziecie Państwo w żadnym innym SPA w Polsce! Tylko tutaj skorzystacie Państwo z dobroczynnego działania podczerwieni, jonizowanego powietrza oraz specjalnie opracowanych zabiegów w urządzeniu PowerSlim, odzyskacie wewnętrzną równowagę organizmu w kapsule SPA NeoQi Elegance oraz superszybko osiągnięcie piękną sylwetkę i zgubicie zbędne kilogramy w rewelacyjnym VACU FIT. W każdym z tych urządzeń przeprowadzanych jest szereg rewolucyjnych wręcz zabiegów, które zgodnie z filozofią wellness wprowadzą w stan harmonii i równowagi zarówno Państwa umysły, jak i ciała.

Oprócz polecanych przez nas szalenie przyjemnych i skutecznych zabiegów przeprowadzanych w specjalnych urządzeniach, oferujemy Państwu również masaż ręczny wykonywany przez zręcznych i wykwalifikowanych masażystów. Masaże ręczne nie tylko znakomicie relaksują i odprężają, ale i doskonale przygotowują ciało do zabiegów oraz podnoszą ich efektywność i potęgują czas działania.


TERRA ROSSA

…to śródziemnomorska czerwona ziemia, na której wyrastają przecudnej urody kwiaty. Sama w sobie jest symbolem życiodajnej mocy i siły, bez której nie ma prawa istnieć życie. Jest ważną częścią natury oraz potrzebnych do życia pierwiastków i mikroelementów. Dodatkowo jej barwa dodaje energii i ciepła, które rozgrzewa aż do czerwoności. Pobudza – nie tylko ciało, ale i umysł…

Dzięki naszym zabiegom dostarczymy Ci tak potrzebnej w życiu energii i siły, zadbamy o Twoje ciało i rozbudzimy zmysły. Spragnionym wrażeń dostarczymy ekscytującą przygodę wiodącą ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Zmęczonym – zaoferujemy relaks i ukojenie. Dzięki nam poczujesz się nowym człowiekiem, pełnym sił witalnych, stworzonym do pokonywania najwyższych życiowych przeszkód. Sprawimy, że poprawi się nie tylko wygląd Twojego ciała, ale również i stan duszy. Po prostu – przyjdź do nas!

Aby zapewnić jak największą skuteczność polecanych przez nas zabiegów, oferujemy Państwu specjalne pakiety, pomagające w krótkim czasie osiągnąć zamierzony cel. Im większy pakiet, tym większa gwarancja doskonałego efektu końcowego i znacznie lepiej widoczne rezultaty zabiegów.

Istotną rzeczą jest fakt, że ze wszystkich zabiegów możecie Państwo korzystać, nie odrywając się od zwykłego trybu życia i codziennych zajęć. Oferowane przez nas zabiegi nie obligują do pobytów w hotelu SPA – ze wszystkich urządzeń można korzystać o każdej porze dnia, a jednocześnie zajmować się pracą i nie rezygnować ze swoich zajęć.

Oprócz doskonałych urządzeń, na wybór naszego salonu SPA wpłynąć może również jego świetna lokalizacja – znajduje się on w centrum Łodzi, w Aquaparku Fala w otoczeniu kojącej zieleni Parku na Zdrowiu. Zapewniamy Państwu łatwy dojazd nie tylko własnym samochodem, ale również środkami komunikacji miejskiej.
 

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 12.00 - 21.00, Sob. - Niedz.: 11.00 - 21.00

Umów się na zabiegi już dziś!
tel. 42 630 50 65
e-mail: spa@aquapark.lodz.pl

Zobacz wirtualny spacer