Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Restauracja

Restauracja

Po chwilach spędzonych wśród wodnych atrakcji w hali basenowej lub po odprężającej wizycie w Strefie Saun każdy może poczuć się głodny.
Zapraszamy wtedy do jednego ze stolików na naszym holu głównym (lub w części "mokrej" restauracji Fala i skosztowania przepysznych dań obiadowych lub rozmów przy doskonałej kawie.

Tradycjonalistów na pewno skuszą pyszne domowe zestawy obiadowe, a wielbicieli kuchni włoskiej najlepsze chrupiące pizze z dowolnie wybranymi składnikami.
Restauracja na Fali to kuchnia smaczna, zdrowa i atrakcyjna cenowo. Przemiła obsługa z przyjemnością doradzi każdemu i nawet najbardziej wymagający Klienci znajdzie tu coś dla siebie.

Restauracja Fala oferuje także dowóz obiadów do firm i zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych. Wspaniałym pomysłem jest spotkanie urodzinowe w Aquaparku lub świętowanie dowolnej okazji w kulinarnej barwnej oprawie przygotowanej przez naszego

szefa kuchni. Restauracja Fala to miejsce, którego nie można pominąć odwiedzając łódzki Aquapark. Aromat dań przyciąga Gości z różnych części obiektu, a serwowane posiłki zaspokajają nawet największy głód.
 

Zjedz smacznie i zdrowo na Fali! Poczuj klimat otwartych mórz i przygód.