Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Promocja > Promocja urodzinowa

Promocja  

Promocja urodzinowa

 Nowa Promocja Urodzinowa!
Jesteś naszym stałym klientem, posiadasz naszą Kartę Stałego Klienta? W dniu Twoich urodzin odbierz swój prezent urodzinowy - 50% rabatu na dowolny bilet wstępu do Aquaparku. Świetna zabawa w wodzie, a może błogie chwile relaksu w Strefa Saun, Tobie pozostawiamy wybór, jak odpoczniesz w Urodziny! Nie masz jeszcze Karty Stałego klienta? Zarejestruj się już dziś w kasie Aquaparku! Szczegóły promocji związanych z kartą: tutaj

* Warunki promocji:
Promocja dotyczy posiadaczy Kart Stałego Klienta Aquaparku Fala, którzy w dniu urodzin okażą przy zakupie biletu dokument ze zdjęciem i datą urodzenia. Promocja dotyczy jednego, wybranego jednorazowego biletu wstępu zakupionego przez klienta, obowiązuje wyłącznie w dniu urodzin Posiadacza Karty Stałego Klienta, nie ma możliwości zakupu biletu z rabatem w inny dzień.
Promocja dotyczy również biletów ulgowych, łączy się z kartą stałego klienta (punkty nabijane na kartę stałego klienta odpowiadają rzeczywistej cenie biletu opłaconej przy kasie). Promocja nie dotyczy zakupu kart abonamentowych, karnetów oraz pakietów łączonych i usług SPA & Wellness oraz zajęć Aquaaerobiku.