Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Cennik > Cennik biletów > Bilety indywidualne Strefa Basenowa

Cennik - Cennik biletów  

Bilety indywidualne Strefa Basenowa

CENNIK LETNI 
Poniedziałek - Piątek Weekendy i Święta
9:00 – 22:00* 9:00 – 22:00*
normalny ulgowy normalny ulgowy
1 godz. 22 zł 19 zł 24 zł 22 zł
2 godz. 39 zł 36 zł 41 zł 39 zł
3 godz. 51 zł 48 zł 55 zł 51 zł

 

INFORMACJE DODATKOWE:

·          Do każdego biletu wstęp do sauny przy basenie z falą GRATIS.

·          Skorzystanie z biletu ulgowego za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej (do 26 roku życia) lub rencisty/emeryta.

·          Dzieci do 3 lat - wejście GRATIS.

·          Dopłata do kolejnej minuty w strefie basenowej po przekroczeniu czasu: 50 gr/osoba, dopłata minutowa do strefy saun: 60 gr/osoba.

 

* Hale basenowe, SPA i strefę saun oraz tereny zewnętrznych basenów wraz z placem zabaw należy opuścić najpóźniej 15 min przed zamknięciem obiektu niezależnie od godziny zakupu biletu wstępu. Z chwilą nadejścia godziny zamknięcia należy opuścić Aquapark.
Istnieje możliwość dokupienia biletów na pobyt w strefie saun w cenach: 1h - 20 zł, 2h - 35 zł, 3h - 50 zł.

WARTO ZAPAMIĘTAĆ!

·          Na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia. W przypadku jego brakuistnieje możliwość zakupu w kasie Aquaparku jednorazowych ochraniaczy na buty w cenie 0,60 zł / parę.

·          Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy w depozycie kasowym za opłatą 5 zł. Opłata pobierana jest jednorazowo przy kasie Aquaparku za wszystkie rzeczy klienta pozostawione w depozycie kasowym.
Liczba dostępnych leżaków na obiekcie ograniczona. Nie prowadzimy rezerwacji leżaków.

·          Zakupiony bilet basenowy uprawnia do wstępu na część wewnętrzną oraz część zewnętrzną basenów ( w sezonie letnim ), jak również do korzystania z megazjeżdżalni oraz do korzystania z sauny przy basenie z falą.

·          W trakcie trwania zajęć AquaAerobiku basen z falą dostępny jest wyłącznie dla klientów biorących udział w zajęciach AquaAerobiku.

·          W części "mokrej" restauracji można dokonać zakupu wyłącznie na elektroniczną bransoletkę wydawaną na wejściu do Aquaparku. Limit zakupów dla 1 bransoletki - 100 zł. Kwota za korzystanie z restauracji płatna przy kasie wyjściowej Aquaparku.