Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Galeria Wydarzeń > Majówka 2014

Galeria Wydarzeń  

Majówka 2014

Majówka na Fali 1-4 maja 2014 r.

Pierwszego dnia Majówki dopisała pogoda i nasi goście korzystali z otwartych basenów zewnętrznych, boisk do siatkówki i badmintona, uczestniczyli w konkursach i zabawach z nagrodami. Atrakcją dnia był Kot Prewencjusz, który witał gości Aquaparku i uczył dzieci wraz z przemiłymi paniami policjantkami z Wydziału Prewencji KMP w Łodzi zasad bezpieczeństwa. Można było sfotografować się z Kotem czy „przybić piątkę”.

Rodzinny Zjazd na Czas wzbudzał codziennie dużo emocji. Chociaż to tylko zabawa, ale dla rodzin walka o najlepsze nagrody była fascynująca. Zwycięzcy otrzymali bilety wstępu na Falę, bilety na bilard i kręgle do Jazda Park, aparat do zdjęć podwodnych i płyty z bajkami. Za oknem w Łodzi podczas trzeciego dnia Majówki zobaczyliśmy tylko 1 stopień ciepła, a na Fali jest zawsze 30 stopni. Nasi goście szukając gorrrących klimatów znaleźli je jak zwykle u nas, bo tropiki to są zawsze blisko w.. sercu miasta. Pokazy grup tanecznych z Lilla House i warsztaty tańca dla gości dodatkowo rozkręcały zabawę i podgrzewały atmosferę. Konkursy i zabawy w wodzie to także tradycja Aquaparku, całe rodziny chętnie uczestniczyły w zawodach na pontonach, przeciąganiu liny w wodzie czy wyścigu łososi w „rwącej rzece”. Po udanych zmaganiach pragnienie zaspokajały lody Algidy i Pepsi.

Gdy mamy ćwiczyły AquaAerobic, dzieci w tym czasie własnoręcznie, pod okiem Studia Scenografii i Animacji FERWORK, tworzyły postacie podwodnego świata, bajkowe ryby, meduzy czy ośmiornice. Powstał także film zatytułowany "Rybia Gonitwa", gdzie dzieci wcieliły się w rolę filmowych animatorów i reżyserów.