Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Galeria Wydarzeń > Drugi Festyn Rodzinny "Lato na Fali" 2014

Galeria Wydarzeń  

Drugi Festyn Rodzinny "Lato na Fali" 2014

Drugi Festyn Rodzinny "Lato na Fali" był ciekawą propozycją spędzenie lipcowego weekendu w mieście razem z rodziną.

Dla wielu osób był to niezapomniany czas, obfitujący w wiele atrakcji i możliwość wygrania cennych nagród takich, jak: weekendy rodzinne na Mazurach, kursy nauki gry w golfa dla dzieci i dorosłych, karnety na fitness, bilety wstępu do Aquaparku, wejściówki na bilard czy kręgle do Jazda Park, zniżkowe kupony na kursy językowe dla dzieci.

Cały weekend 26 i 27 lipca od rana do wieczora to był czas zabawy, konkursów w wodzie, tańców pod gołym niebem przy muzyce proponowanej przez DJ Urseka, nauki języka angielskiego na wesoło niestandardowymi metodami. Uroczy konferansjer Rudi zadał nam mnóstwo pytań w swoim Słonecznym Konkursie z nagrodami. Rodziny z zaangażowaniem walczyły o nagrody w sztafecie pływackiej, maratonie tanecznym czy w powszechnie lubianym Zjeździe na Czas na Zjeżdżalni Tęczowej. Były dogrywki, bo poziom rodzin biorących udział w zawodach był wysoki, widać, że często trenują...

Dzieci ucieszyło malowania buziek, pokaz dużych baniek, tworzenie balonowych zwierzątek, czy warsztaty plastyczne, podczas których każde dziecko mogło zbudować swoją łódkę. Uczestnicy wszystkich zabaw i konkursów dodatkowo mogli raczyć różnymi smakami lodów od Algidy i gasić pragnienie ulubioną Pepsi.

W holu głównym gościliśmy Avon, konsultanci wykonywali piękne makijaże na lato, udzielali porad kosmetycznych dotyczące pielęgnacji cery i ciała latem oraz wręczali gościom próbki kosmetyków. Goście festynu wychodząc z Aquaparku mieli możliwość podziwiania pięknych maszyn z Klubu Czarne Orły z Łodzi.