Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Galeria Wydarzeń > Dzień dziecka 2014

Galeria Wydarzeń  

Dzień dziecka 2014

 Dzień Dzieciaka za Piątaka to już tradycja w Aquaparku, obchodzony po raz kolejny, obfitował w wiele atrakcji, zabaw i radości.  W ten najpiękniejszy dla dzieci dzień w roku pogoda dopisała, świeciło słońce, ale nie  było upalnie. Odwiedziła nas straż pożarna, wiele dzieci skorzystało z  możliwości przymierzenia strażackiego hełmu, posiedzenia w prawdziwym wozie strażackim i porozmawiania ze strażakami o ich ciekawej pracy.  Dodatkową atrakcją był pies-ratownik z którym można było się pobawić.

Na zewnątrz czekała na dzieci motorówka z Albatrosa, można było zwiedzić pokład i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkie dzieci ucieszył fakt, że prze cały dzień gościliśmy  BABYLAND z ogromna ilością atrakcyjnych zabawek, klocków i „bujaczków” dla najmłodszych.

Konkursy w wodzie wywołały  wiele emocji, a na każde dziecko biorące udział w zabawie czekały  różne smaki lodów Algida, zwycięzcy otrzymali prezenty od Kubusia, oraz koszulki, balony i inne niespodzianki. Przez cały dzień można było grać w „piłkarzyki”, albo rozgrywać z przyjaciółmi turnieje badmintona czy siatkówki.

Dziecięce formacje taneczne ze Studia Tańca Lilla House zaprezentowały nowe układy choreograficzne, a potem uczyliśmy się kroków salsy na  warsztatach tanecznych.

Aż 14 rodzin wystartowało na  tęczowej zjeżdżalni, gdzie rozegraliśmy ulubiony przez wszystkich konkurs Zjazdu na Czas, w którym można wygrać  bilety do Aquaparku oraz wejście rodzinne na bilard czy kręgle do Jazda Parku oraz aparat do robienia zdjęć podwodnych oraz płytę z bakami.

Na naszym Statku Piratów czekała  na najmłodszych niespodzianka- harcerze  uczyli dzieci, jak wiązać węzły żeglarskie i … jak się nie dać piratom….

Ze Studiem Scenografii i Animacji FERWORK dzieci na warsztatach plastycznych stworzyły piękny MORSKI MURAL zamieszkały przez podwodne stworzenia i rośliny.

Wychodzące z Aquaparku po południu dzieciaki mogły jeszcze skorzystać z pomalowania buzi.