Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Cennik > Cennik biletów > Bilety rodzinne

Cennik - Cennik biletów  

Bilety rodzinne

CENNIK LETNI

 
 
dorosły + dziecko do lat 13 2 dorosłych + dziecko do lat 13
Poniedziałek-Piątek  Weekendy i Święta Poniedziałek-Piątek Weekendy i Święta
1 godz. 33 zł 35 zł 51 zł 58 zł
2 godz. 59 zł 63 zł 90 zł 92 zł
3 godz. 75 zł 81 zł 114 zł 121 zł


INFORMACJE DODATKOWE:

·         Skorzystanie z biletu rodzinnego dla rodziny z dzieckiem do lat 13 (rocznikowo) wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

·         W bilecie rodzinnym każde kolejne dziecko do lat 13:

             poniedziałek - piątek:   10 zł - 1 godz.; 20 zł - 2 godz.;  30 zł - 3 godz.;

                     weekendy i święta:       12 zł - 1 godz.; 22 zł - 2 godz.;  32 zł - 3 godz.;

·         Dziecko do 3 roku życia wejście GRATIS.

·         Dopłata do kolejnej minuty po przekroczeniu czasu w strefie basenowej: 50 gr/osoba, dopłata minutowa do strefy saun: 60 gr/osoba pełnoletnia.

·         Hale basenowe, SPA i strefę saun oraz tereny zewnętrznych basenów wraz z placem zabaw należy opuścić najpóźniej 15 min przed zamknięciem obiektu niezależnie od godziny zakupu biletu wstępu. Z chwilą nadejścia godziny zamknięcia należy opuścić Aquapark.

 

WARTO ZAPAMIĘTAĆ!

·         Na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia. W przypadku jego braku istnieje możliwość zakupu w kasie Aquaparku jednorazowych ochraniaczy na buty w cenie 0,60 zł / parę.

·         Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy w depozycie kasowym za opłatą 5 zł. Opłata pobierana jest jednorazowo przy kasie Aquaparku za wszystkie rzeczy klienta pozostawione w depozycie kasowym.

·         W części "mokrej" restauracji można dokonać zakupu wyłącznie na elektroniczną bransoletkę wydawaną na wejściu do Aquaparku. Limit zakupów dla 1 bransoletki - 100 zł. Kwota za korzystanie z restauracji płatna przy kasie wyjściowej Aquaparku.

·         Zakupiony bilet uprawnia do wstępu na część wewnętrzną oraz część zewnętrzną basenów ( w sezonie letnim ), jak również do korzystania z megazjeżdżalni oraz do korzystania z sauny przy basenie z falą.

·         Liczba dostępnych leżaków na obiekcie ograniczona. Nie prowadzimy rezerwacji leżaków.