Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Galeria Aquaparku > Atrakcje zewnętrzne

Galeria Aquaparku  

Atrakcje zewnętrzne

Basen sportowy zewnętrzny

Basen sportowy zewnętrzny

Jeśli należysz do osób, które aktywnie spędzają wolny czas proponujemy skorzystanie z zewnętrznego basenu sportowego.
Na czterech torach pływackich poprawisz swoją kondycję i udoskonalisz swój ulubiony styl pływacki. Długość każdego toru to 25 metrów, głębokość basenu 1,3 metra, a temperatura wody sięga 29ºC.

W chłodniejsze dni woda w basenie podgrzewana dla komfortu pływania. Dodatkowo dla lubiących wodne masaże polecamy dwa wodospady masujące kark i barki oraz bicze wodne z silnym strumieniem wody relaksującym twoje ciało. Po aktywnie spędzonym czasie w basenie sportowym przedostaniesz się leniwą rzeką do basenu rekreacyjnego bez konieczności opuszczania wody.

Basen rekreacyjny zewnętrzny

Basen rekreacyjny zewnętrzny

Tutaj również nie będziesz się nudził!  Z pewnością odpoczniesz i zregenerujesz swe siły wśród atrakcji czekających na Ciebie. Bystry nurt rzeki czeka na Ciebie również w części zewnętrznej! Jeśli spragniony jesteś silniejszych wrażeń – wejdź do rwącej rzeki i daj się porwać jej nurtowi. Sprawdź swe umiejętności pływackie i spróbuj pokonać rwący nurt naszej rzeki.

10 leżaków do masażu powietrznego, 10 foteli do masażu wodnego, a także podwodne oświetlenie, które nadaje bajkowego klimatu – wszystko z myślą o Tobie.

Temperatura wody wynosi 29ºC, a głębokość basenu to 1,3 metra.

Basen dla dzieci zewnętrzny

Basen dla dzieci zewnętrzny

Najmłodszych miłośników kąpieli pod chmurką zapraszamy do specjalnie przystosowanego i wyposażonego basenu dziecięcego

Dzięki płytkiej wodzie, nie przekraczającej 30 cm, dzieci mogą bezpiecznie pluskać się wśród kolorowych zabawek wodnych. Żabka, kaczuszka, bączek i delfinek z pewnością umilą czas wszystkim dzieciom. Specjalnie dla najmłodszych amatorów wodnych zjazdów przygotowaliśmy dwie minizjeżdżalnie wiodące wprost do brodzika. Dzięki specjalnemu ukształtowaniu i niskiemu kątowi nachylenia są bezpieczne nawet dla najmłodszych. Super zabawa gwarantowana!

Basen ma kształt koła o powierzchni 80m², woda jest nieco cieplejsza niż w innych basenach jej temperatura to 32ºC.

 

Zjeżdżalnia Kamikaze

Zjeżdżalnia Kamikaze

Dla miłośników mocnych wrażeń przygotowaliśmy zjeżdżalnię typu Kamikaze, czyli prosto na tzw. „krechę”. Jej długość to 50,5 m, kąt nachylenia 38 0, a punkt startowy jest na wysokości 19,25 m, czyli na poziomie 6 piętra w bloku. Zjazd trwa do 4-5 sek w zależności do wagi ciała. Prędkość maksymalna jaką można osiągnąć to nawet 30km/h. Niezapomniane emocje !