Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Galeria Aquaparku > Atrakcje wewnętrzne

Galeria Aquaparku  

Atrakcje wewnętrzne

Basen z falą

Basen z falą

Szukasz relaksu, ciszy, odpoczynku po męczącym dniu? Chcesz poczuć się wyjątkowo wśród łagodnych fal delikatnie otulających ciało?

Basen z falą to najlepszy wybór dla Ciebie. Dzięki niemu wszystkie troski dnia codziennego miną, a łagodne fale wprowadzą Cię w błogie uczucie relaksu i spokoju.

Dodatkowych wrażeń dostarczą Ci podwodne reflektory rozświetlające taflę wody. Wejście do basenu przypomina morską plażę, łagodny spadek dna tego basenu zachęca do zabaw nawet z najmłodszymi dziećmi. Basen z Falą to wymarzone miejsce rekreacji dla całej rodziny.

Wysokość fali dochodzi 1 metra, a temperatura wody wynosi 26ºC-30ºC.

Szanowni Klienci uprzejmie informujemy, że w trakcie trwania zajęć Aquaaerobicu basen z falą dostępny jest wyłącznie dla klientów biorących udział w zajęciach Aquaaerobicu.

 

Basen z dziką rzeką

Basen z dziką rzeką

Po atrakcjach związanych z pływaniem na falach zapraszamy do Basenu z dwoma zjeżdżalniami.   Pomarańczową zjeżdżalnię z silnym nurtem wody o długości 26 metrów, szerokości 2 metrów i 3-metrowej różnicy poziomów przeznaczoną do zjazdów na pontonach proponujemy amatorom silnych wrażeń.

Tuż obok czeka na Was łagodniejsza - czerwona zjeżdżalnia - o długości 19 metrów i 2-metrowej różnicy poziomów.

Zjedź na super pontonie i daj się porwać nurtowi wody. Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych!

Basen sportowy

Basen sportowy

Jeśli należysz do osób, które aktywnie spędzają wolny czas proponujemy Ci basen sportowy.

Na trzech wydzielonych torach pływackich będziesz mógł poprawić swoją kondycję i trenować ulubiony styl pływacki. Długość toru długiego wynosi 28,4 metra, a długość toru krótkiego 22,8 metra. Głębokość basenu to 1,3 metra, natomiast temperatura wody sięga 26 ºC - 28ºC.

Po aktywnie spędzonym czasie specjalnym łącznikiem wodnym przepłyniesz swobodnie do basenu rekreacyjnego – krainy relaksu, groty masażu wodnego oraz zabaw w rwącym prądzie naszej rzeki.

Basen rekreacyjny

Basen rekreacyjny

Kraina relaksu – tutaj na pewno nie będziesz się nudził!

Atrakcje czekające na Ciebie w basenie rekreacyjnym zadbają o odpoczynek dla Twojego strudzonego ciała. 10 leżaków do masażu wodnego, bicze wodne masujące plecy, wodospady relaksujące kark i barki oraz gejzer z pewnością pomogą zregenerować Twoje siły. Grota z  wygodnymi fotelami do masażu powietrznego i wodnego, gdzie w półmroku możesz oddać się odprężeniu. Jeśli spragniony jesteś silniejszych wrażeń – wejdź do rwącej rzeki i daj się porwać jej nurtowi. Dla śmiałków proponujemy zmierzyć się z nurtem. Cała kraina Basenu Rekreacyjnego posiada niepowtarzalną atmosferę relaksu i zabawy, bajkowego klimatu dodaje podwodne oświetlenie całości – wszystko z myślą o Tobie i Twoim wypoczynku.

Temperatura wody wynosi 26ºC-30ºC, a głębokość basenu to 1,3 metra.

Dwie Megazjeżdżalnie

Dwie Megazjeżdżalnie

Dwie nowe Megazjeżdżalnie czekają na wszystkich amatorów mocnych wrażeń i szalonej zabawy.

Z wysokości 16,5 m, z prędkością 5-7 m/s, pośród multimedialnych efektów świetlnych, do basenów Aquaparku prowadzą dwie superzakręcone zjeżdżalnie: pierwsza o długości 146 metrów, druga - 130 metrów. Obie są wyposażone w efekty świetlne dzienne a jedna dodatkowo w światła LED gwarantujące moc wizualnych przeżyć podczas zjazdu. Zjeżdżalnie - czynne przez cały rok - są dostępne w cenie biletu wstępu na Falę. Odwiedź Aquapark Fala i poczuj dreszczyk emocji.

Atrakcje przy basenie rekreacyjnym

Atrakcje przy basenie rekreacyjnym

Na pragnących relaksu i odprężenia, w basenie rekreacyjnym czeka 10 leżaków do masażu wodnego oraz 3 wanny jacuzzi o średnicy 2 metrów każda i temperaturze wody od 34 do 36 stopni Celsjusza!
Po intensywnym pływaniu w basenie sportowym lub po zajęciach AquaAerobiku zapraszamy na bicze wodne masujące plecy lub pod wodospady relaksujące kark i barki. Wszystkie te wodne kaskady i strumienie z pewnością pomogą zregenerować Twoje siły. Na pragnących chwili na osobności, zdala od innych, czeka Grota z wygodnymi fotelami do masażu powietrznego i wodnego, gdzie w półmroku możesz oddać się odprężeniu. Jeśli spragniony jesteś silniejszych wrażeń – wejdź do rwącej rzeki i daj się porwać jej nurtowi. Dla śmiałków proponujemy zmierzyć się z nurtem pod prąd!

Brodzik dla dzieci

Brodzik dla dzieci

Cieplutka płytka woda, bajecznie kolorowe zabawki, zjeżdżalnia, huśtawki i pobliski zamek, wszystko to jest istnym rajem dla maluchów. Pod okiem rodziców dzieci spędzą tu wiele radosnych chwil.

Temperatura wody w brodziku wynosi od 32 do 34 stopni Celsjusza.

Wodny plac zabaw z Ośmiornicą

Wodny plac zabaw z Ośmiornicą

Brodzik dla najmłodszych, do którego zaprasza ogromna ośmiornica o imieniu Matylda. Strzeże ona tajemniczej skrzyni ze skarbami. Dobrą zabawę w zatoce, którą opanowały liczne rozgwiazdy, gwarantuje również zjeżdżalnia o długości 6 m i wysokości 1,6 m, a także umiejscowiony przy zjeżdżalni dzwon wody. Ośmiornica wyposażona jest w przyciski uruchamiające interaktywne funkcje.

Wodny plac zabaw ze Statkiem

Wodny plac zabaw ze Statkiem

Statek to temat przewodni nowego wodnego placu zabaw, który powstał z myślą o miłośnikach morskich bitew i polowań na wieloryby. Usytuowany został w hali basenowej basenu rekreacyjnego i dysponuje powierzchnią 125 m2. Główną atrakcją placu jest mierzący 7,5 metra długości statek z dwiema zjeżdżalniami o długości 9 i 7 metrów. Zjazd z wysokości górnego pokładu, czyli 185 centymetrów dostarczy niezapomnianych wrażeń naszym milusińskim. Również pod pokładem czeka na Gości Fali miejsce do zabawy i możliwość obserwowania hali basenowej przez okienka. Dodatkową atrakcją powiązaną ze statkiem jest zespół trzech armatek tryskających wodą, z których jedna znajduje się na górnym pokładzie, a dwie pozostałe przed statkiem. Nieopodal statku, przyczajony będzie czekał 4,5 metrowy barwny wąż tryskający wodą w różnych kierunkach, gdy tylko podejdzie do niego dziecko. Przed wężem będzie można skryć się pod parasolem wody z grzyba wodnego, by zaraz potem wyruszyć na spotkanie z wielorybem. Nasz morski przyjaciel mierzy 3 metry długości i 80 centymetrów wysokości. Będzie bacznie obserwował bawiące się dzieci, a co jakiś czas sprawi naszym milusińskim mokrą niespodziankę.

Wodny plac zabaw z Muszlą

Wodny plac zabaw z Muszlą

Plac zabaw z muszlą to drugi z dwóch nowych wodnych placów zabaw na Fali. Umiejscowiony w hali basenowej basenu z falą zajmuje powierzchnię około 192 m2 i z pewnością przypadnie do gustu naszym Gościom. Plac zabaw swą nazwę zawdzięcza Muszli Morskiej, czyli otwartej zjeżdżalni stylizowanej na gigantyczną muszlę ślimaka morskiego. Nie jest to jedyna zjeżdżalnia na tym placu zabaw, druga wolnostojąca o wysokości 185 centymetrów i długości 11 metrów czeka na adeptów wodnej zabawy. Jedną z głównych atrakcji tego placu zabaw jest dom na palach składający się z trzech zadaszonych platform połączonych schodkami. Domek umieszczony jest na wysokości od 75 do 135 centymetrów i wygląda niczym bambusowe domki z rajskich plaż. Nieopodal domku znajduje się wodna tęcza, która zachwyci swymi kolorami każdego. Efekt tęczy uzyskano dzięki 4 kurtynom wodnym o wysokości 2 metrów.

Zjeżdżalnia Trójtorowa

Zjeżdżalnia Trójtorowa

Zjeżdżalnia podzielona jest na 3 tory o łącznej szerokości 2,5m. Niewielkie średnie nachylenie (spadek 18%) oraz możliwość zabawy trzech osób jednocześnie powodują, że jest ona świetną atrakcją dla rodzin. Milusińskim spodoba się z pewnością jej tęczowa kolorystyka. Jej punkt startowy znajduje się na wysokości 3,60cm, a długość całkowita zjeżdżalni wynosi 29m.